Ünlü oyuncuya kaza şoku! 1 ağır yaralı

Sağlık Eki 27, 2022 Yorum Yok

Ünlü tiyatro oyuncusu Selahattin Taşdöğen, Kadıköy Bağdat Caddesi’nde arabasıyla ilerlediği sırada önüne çıkan motosikletliye çarptı. Kaza sonrası motosiklet şoförü İbrahim Acun ağır yaralandı. Acun olay yerine gelen sıhhat takımlarının birinci müdahalesinin akabinde hastaneye kaldırıldı.

TİYATRO ve Sinema oyuncusu Selahattin Taşdöğen Kadıköy’de arabasıyla yaya geçidinden yolun karşısına geçmek isteyen motosikletliye çarptı. Ağır yaralanan motosiklet şoförü ambulans ile hastaneye kaldırıldı.

MOTOSİKLET ŞOFÖRÜ AĞIR YARALANDI

Kaza saat 19:30 sıralarında Bağdat Caddesi’nde meydana geldi. Arabasıyla Cadde üzerinde ilerleyen tiyatro ve sinema oyuncusu Selahattin Taşdöğen argümana nazaran yaya geçidinden yolun karşısına geçmek isteyen motosiklet şoförüne çarptı. Çarpmanın şiddetiyle savrulan motosikletli İbrahim Acun(45) ağır yaralandı. Yaralıya birinci müdahaleyi olay yerinden geçmekte olan üç tabip yaptı. Daha sonra haber verilmesi üzerine gelen sıhhat takımları yaralıyı ambulansla Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırdı. Aracında büyük hasar meydana gelen Taşdöğen ve yanında bulunan 5 yaşındaki kızı kazayı yara almadan atlattı. Yaralının hastaneye kaldırılmasının akabinde Selahattin Taşdöğen polis aracında bekleyen kızıyla ilgilendi.

“KESTİRMEDEN BURADAN GİTMEK İSTERKEN BİRDEN TEĞE ÖNÜME ÇIKINCA BEN DE DURAMADIM”

Kaza sonrası Selahattin Taşdöğen, “Normal seyir halindeyken, sağ taraftaki tali yoldan bir motosikletli önüme çıktı. Sağda otomobiller var, bende onu göremedim. En soldan gidiyordum motosikleti son anda fark ettim. İşte o vakit çarpmış oldum. Karşı yoldan bu istikamete gerçek, şurada küçük bir orta var, o ortadan geçmek istiyorlarmış onlar. Yani burayı dolaşmadan kestirmeden buradan gitmek isterken birden teğe önümde olunca bende duramadım fren yaptım. Çabucak yardıma koşanlar oldu, onlar da hekimmiş. Üç tane hekim vardı. Durumu hakkında rastgele bir zahmeti yok dediler” diye konuştu. 

Kazanın yaşandığı yerde kimi motosiklet şoförlerinin yaya geçidinden yolun karşısına geçmeleri kameraya yansırken Taşdöğen bu duruma reaksiyon gösterdi.

KAYNAK : DHA

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir