Yasemin Sakallıoğlu’ndan yürek burkan itiraf: “Böyle bir acıdan sonraki normalim nasıl olur?”

Sağlık Şub 19, 2023 Yorum Yok

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 vilayette Aka bir yıkama neden olan zelzeleden sonra Ünlü komedyen Yasemin Sakallıoğlu yaptığı paylaşımla herkesi duygulandırdı.

Asrın felaketinin 14. gününde Türkiye, bir yandan depremzedeleri için canla başla çalışmaya devam ederken, bir yandan yitirdiği canları için Yas tutuyor. Sanat topluluk saasından birçok Ünlü ismi de depremzedelerin yardımına koşarak canla başla çalıştı. Toplumsal mesuliyet projeleriyle herkesin yardımına koşan Ünlü komedyen Yasemin Sakallıoğlu nihayet paylaşımıyla herkesi hüzünlendirdi.

“BÖYLE BİR ACIDAN SONRA NORMALİM NASIL OLUR?”

Depremde eşi Burak Yırtar’ın amcası ve yengesini kaybettiğini evvelki günlerde açıklayan Sakallıoğlu, toplumsal medya hesabından hislerini şu sözlerle lisana getirdi.

“Öyle bir sevgi ve Kaygı ki yaşadığım Sokakta göz göze geldiğim herkese uzun uzun bakmak istiyorum. Kafamı çevirdiğim yerde gördüğüm her binayı sayıyorum. Bu binalar kaç kattır? Acaba  bu katlar kaç hayattır? Zihnimin içinde kanılarım Biricik Yürek olmuş. Hepiniz için uzun ömürlü dilekler biriktiriyorum. Gün 24 saat ve ben her dakika yaşanılanları yok sayıp sonra tekrar tekrar kabulleniyorum. Uyuyorum… Uyursam bütün bunlar yaşanmamış olur sanıyorum. Uyanıyorum. Yeniden yüzleşiyorum. Normalleşmeliyiz diyorlar. Böyle bir acıdan sonra normalim nasıl olur düşünüyorum. Yeni normalimle tanışıyorum. Belki de birinci Sefer bir günde bu kadar ıslak alıyorum. Ağırlaşıyorum…”

yasemin sakallıoğlu

Ünlü İsim bu paylaşımına “Gördüğümüz yerde sarılalım. Neresi olursa olsun. Sizi seviyorum Ant ederim Fazla seviyorum” notunu düştü.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir