Ünlü müzikçi Yaşar askerlik fotoğrafını paylaştı! Yaşar: “Mikrofon askerde de peşimi bırakmadı”

Sağlık Kas 04, 2022 Yorum Yok


Ünlü müzikçi Yaşar askerlik fotoğrafını toplumsal medya platformunda paylaştı. Türk pop müzik müziği Yaşar, o karelerin altına “Mikrofon askerde de peşimi bırakmamıştı” notunu düştü.

Mehmet Yaşar Günaçgün ya da tanınan ismiyle Yaşar, 90’lı yılların en tanınan Türk pop müzik müzikçisi. Toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündeme düştü. Toplumsal medyada paylaşımlarıyla faal olan Yaşar, askerlik yıllarına ilişkin bir fotoğrafını takipçilerin beğenisine sundu. Saniyeler içinde İlgi odağı olan fotoğrafa müzikçi, “Mikrofon askerde de peşimi bırakmamıştı” cümlelerine yer verdi.

Ünlü müzikçi Yaşar askerlik fotoğrafını paylaştı! Yaşar: Mikrofon askerde de peşimi bırakmadı

“MİKROFONUN YAKIŞTIĞI AZ KİŞİLERDENSİNİZ”

1994 yılında Ankara Mamak’ta 239. kısa Devre olarak vatani misyonunu tamamlayan 52 yaşındaki müzikçi, mikrofonun önünde durduğu bir askerlik fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafın altına “Mikrofon askerde de peşimi bırakmamıştı. Ant merasimini ben sunmuştum ve Natürel şiirleri de ben okumuştum” notunu düşerek takipçileri ile paylaştı. 

Mehmet Yaşar Günaçgün ya da bilinen ismiyle Yaşar

Fotoğraf kısa müddette takipçileri tarafından İlgi odağı oldu. Sayısızca yorum ve zevk aldı. meşhur müzikçiye, “Mikrofonun yakıştığı Ender kişilerdensiniz”, “Mikrofonu gerçek bireye vermişler” yorumları yapıldı.

Yaşar dİvane albümü yakaladığı yüksek satış grafiğinden Dolayı Altın Plak ile ödüllendirildi.

İşte pop müzikçisi Yaşar’ın askerlik paylaşımı:

Yaşarın toplumsal medyada paylaştığı askerlik fotoğrafı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Aslı Tandoğan’dan kızına Aka jest! Hem çaldı hem söyledi

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir