Ünlü müzikçi Robbie Williams ve Türk eşi Ayda’nın şahane konutu

Sağlık Eki 27, 2022 Yorum Yok

İngiliz pop idolü Robbie Williams, 2015 yılında Kalifoniya’nın Beverly Hills’teki meskeni satın aldıklarında, rastgele bir düzenleme yapmadan, evvel fazla olan eşyaları ortadan kaldırmakla başladı. Şimdilerde ünlü müzikçinin meskeni hayli dikkat çekiyor. Sizleri Robbie Williams’ın Beverly Hills’teki konutuna seyahat ettiriyoruz. İşte, Robbie Williams ve Türk asıllı eşi Ayda’nın o süper meskeni…

Ünlü İngiliz müzikçi Robbie Williams ve Türk asıllı eşi Ayda’nın harika konutu gündemdeki yerini koruyor. Los Angeleslı dizayncı Cliff Fong’un tasarım dokunuşuyla büyüleyici bir görselliğe bürünen bu konut tüm herkesin ilgi odağı oldu. Fong konutun çizgiselliği ve bütünselliği hakkında bir çok konuşma yaptı. Meskeninin tanıtımını yapmaya müsaade veren ünlü çift birebir vakitte bu memnunluk yuvasında epey huzurlu hissettiklerini de sergiliyor. İşte, Beverly Hills’teki bu şahane konut…

ROBBIE WILLIAMS’IN ŞAHANE MESKENİNE YOLCULUK

Robbie Williams eşi Türk asıllı Ayda için Topkapı Sarayı’nın iç yerini andıran motiflerin dizaynını salonuna uygulatmış. 

Williams’ın eşi Ayda“Gösterişli bir konutumuz olsun istemedik. Eskiye dönük ve canlı, daha kolay bir ortam yaratmayı istek ettik” açıklamasında bulunmuştu.

Los Angeleslı dizayncı Cliff Fong ise yaptığı iş ile alakalı “Evi sadeleştirmek ve daha bağımsız kılmak için kimi rötuşlar yapmamız gerekti. Abartılı Beverly Hills tarzından bilhassa kaçındık” tabirlerine yer vermişti.

10 yatak odalı, 25 bin metrekarelik yerin mesken haline gelmesi, gezilip görülmeye paha bir stant emsalinde.

Robbie Williams Beverly Hills, bu konutu son vakitlerde yerli yabancı turistlerin ziyaret noktası olarak gündemdeki yerini koruyor. Meskenin selfie’sini çekip toplumsal medyada paylaşmak uğruna dahi olsa bu yere ziyaret edenler çizgi safhada olduğu söyleniyor.

Ünlü müzikçi Robbie Williams’ın “Uzun süren bir iş seyahatinden döndüğümde ailece geçirdiğimiz sakin ve sevgi dolu vakitler benim için çok kıymetli”olarak betimlediği bu konutu yakından görme fırsatı yakalamak isteyenlere Kaliforniya yakınlarında iseniz Beverly Hills’teki bu meskene göz atmadan geçmemenizi tavsiye ediyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir