Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Ünlü isimlerden depremzede çocuklar için moral desteği!Uraz Kaygılaroğlun’dan Nilperi Şahin’e..

Ünlü isimlerden depremzede çocuklar için moral desteği!Uraz Kaygılaroğlun’dan Nilperi Şahin’e..

admin admin - - 2 dk okuma süresi
30 0

Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Uğraş Derneği, Ünlü isimlerle depremzede çocuklar için bir ortaya geldi. Uraz Kaygılaroğlu’ndan Nilperi Şahinkaya’ya kadar birçok Ünlü İsim Gaziantep ve Kahramanmaraş’a ziyaret düzenlediler.

Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı İle Çaba Derneği (UCİM), Türkiye’nin geçirdiği güç günlerde depremzede çocuklar için ünlüler derneğin projesi kapsamında güç günler de moral olmak ismine bir ortaya geldi. Gaziantep ve Kahramanmaraş’a moral ziyaretinde bulunan dernek, depremzede çocuklarla hoş vakit geçirdi.

Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı İle Gayret Derneği

ARALARINDA BİRÇOK ÜNLÜ İSİM VARDI

UCİM genel lideri Saadet Özkan’ın da katıldığı ve birçok Ünlü isminde yer aldığı buluşmada, Uraz Kaygılaroğlu, Nilperi Şahinkaya, Yıldız Çayır Atiksoy, Ayşe Tolga, Ahu Yağtu, Bora Akkaş, Emre Yusufi, Janset Paçal vardı.

Uraz Kaygılaroğlu

“ÇOCUKLARI GÜLÜMSETMEYE GELDİK”

Janset Paçal, geçirdiği vakitleri fotoğraflarla paylaşarak şu kelamlara değindi: “Yüreğimizin onlarla attığını söylemeye, isteyene sarılmaya, çocukları gülümsetmeye gittik. Çocuklar vatanımız, vatanımıza sahip çıkmak da vazifemiz. Birbirimize uygun geldik. Daima Birlikte bu yaraları sevgiyle saracağız. Bir de nikâh merasimine iç olduk. Biz de Şahit olduk bu hoş ana.” 

Nilperi Şahinkaya

“FARKLI ŞARTLARDA KAVUŞSAYDIK”

Depremzede çocuklar için bir ortaya gelen Ünlü isimlerden biri olan Uraz Kaygılaroğlu ise, “Keşke farklı şartlarda kavuşsaydık” sözlerini kullandı. Nilperi Şahinkaya, “Çocuklarla oyunlar oynadık. Onların hayata yaklaşımı bize daima örnek” açıklamasında bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Psikoloğun ricasını kırmayan imam depremzede çocuklar için Ali Baba’nın Çiftliği’ni söyledi!​

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir