Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Umrede krem reklamı yapmıştı! Aslı Şen ve Metin Şen boşanıyor mu?

Umrede krem reklamı yapmıştı! Aslı Şen ve Metin Şen boşanıyor mu?

admin admin - - 3 dk okuma süresi
21 0

Fenerbahçe’nin efsanevi lideri Ali Şen’in oğlu Metin sevinçli ve Aslı Şen’in 22 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldıkları sav edildi. İki çocukları olan çiftin ayrılık kararı almasına Sebep olan Hadise toplumsal medyaya damga vurdu.

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden biri olan Aslı Şen, geçtiğimiz haftalarda umreye gitmişti. arka fona kabeyi alarak el kreminin reklamını yapan Şen, uzun bir mühlet toplumsal medyanın en Fazla konuşulan ismi oldu. Tenkit oklarının maksadı haline gelen Şen, toplumsal medya kullanıcıları tarafından yerden yere vuruldu. “Reklam yaptı diyenlere… Birinci ziyaretimde yaşadığım mucize akabinde kurdum markamı” diyerek kendisini savunan Şen, bu Sefer evliliğindeki sıkıntılarla gündeme geldi.

Aslı sevinçli

22 yıldır Metin sevinçli ile evli olan Aslı Şen’in boşanma kararı aldığı tez edildi. Bir müddettir konutlarını ayırdıkları öne sürülen Ünlü çift toplumsal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeyi bırakması bu savları güçlendirdi. Bu ayrılığa Sebep olan şeyin ise Aslı Şen’in uzun yıllardır Küs olduğu eltisi Begüm sevinçli ile Metin Şen’in ABD’de buluşması olduğu söylendi. Eşinin bu ziyaretine sonlanan Aslı Şen’in sallantıda olan evliliğini bu olayla büsbütün bitirmek istediği tez edildi. 

Aslı sevinçli ve Metin sevinçli

Hakaret ya da bağırma biçiminde hengame etmek yerine birbirleriyle bağlantısı kestiği öğrenilen çiftin, çocuklarıyla dahi başka vakit geçirdiği öğrenildi. Metin Şen’in oğulları Batu ve Berke’yle bu mühlet zarfında Fransa’nın beğenilen kayak merkezinde tatil yapmaya gittiği ve Aslı Hanım’ın onlara katılmadığı ortaya çıktı. 

Aslı sevinçli ve Metin sevinçli

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Uğur Işılak’ın ‘Son Nefesimsin’ türküsü toplumsal medyaya damga vurdu!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir