Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Bahadır Yenişehirlioğlu yürekleri ağza getirdi! Mosmor gözleri ve kanlı ağzıyla…

Bahadır Yenişehirlioğlu yürekleri ağza getirdi! Mosmor gözleri ve kanlı ağzıyla…

admin admin - - 2 dk okuma süresi
25 0

Usta oyuncu ve muharrir Bahadır Yenişehirlioğlu’nun toplumsal medya hesabından yaptığı nihayet paylaşımla magazin gündemini salladı. Gözlerinin morardığı ve ağzının kenarından kanların aktığı bir karesini paylaşan Yenişehirlioğlu’nun bu halinin sebebi ise herkesi şaşırttı.

TRT1 ekranlarının fenomen yapımı ‘Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı’ında oynadığı “Derviş Hüseyin” karakteriyle Aka zevk toplayan Bahadır Yenişehirlioğlu, sık sık toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. nihayet olarak yüzünün yaralandığı bir kareyi Instagram hesabından yayımlayan Yenişehirlioğlu, yürekleri ağza getirdi. 

Bahadır Yenişehirlioğlu

Sol gözünün büsbütün kapadığı, yüzünün sağ tarafının ise morluklar içinde kaldığı fotoğrafına “Hayat beni yaraladı” biçiminde not düşen Ünlü oyuncuya hayranları tarafından binlerce ‘Geçmiş olsun’ iletisi yağdı. Lakin makyöz Ayşegül Berna‘nın fotoğrafa “Ama Fazla hoş olmuş” yorumuna Yenişehirlioğlu’nun “Sen yaparsın da olmaz mı” diyerek Karşılık vermesiyle gerçek ortaya çıktı. Yenişehirlioğlu’nun yüzündeki morlukların makyaj olduğunu öğrenen hayranları rahat bir soluk aldı. 

Bahadır Yenişehirlioğlu Instagram hesabı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Gönül Dağı Halime’si ölüyor mu? Gönül Dağı 83. kısım fragmanı yayınlandı! 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir