Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Ufuk Bayraktar deprem bölgesinde yardım çalışmalarına katıldı!Yaptığı paylaşımla taktir topladı

Ufuk Bayraktar deprem bölgesinde yardım çalışmalarına katıldı!Yaptığı paylaşımla taktir topladı

admin admin - - 2 dk okuma süresi
12 0

3 Aka zelzelenin akabinde birçok Ünlü İsim zelzele bölgelerine giderek alan çalışmalarına katıldı. Bölgede yer Meydan isimlerden biride Ufuk Bayraktar oldu. meşhur oyuncu, yaşanan şiddetli sarsıntıların akabinde zelzele bölgesine yardıma koştu ve yaptığı paylaşımlarla taktir topladı.

6 Şubat 04.17’de Kahramanmaraş merkezli zelzele sonucunda Türkiye Sıkıntı bir sabaha gözlerini açtı. 3 Aka sarsıntının yaşandığı şiddetli zelzelenin gerimden pek Fazla can kaybı yaşandı. Maddi ve manevi kayıpların giderilmesi için Biricik Yürek olunan Türkiye’de birçok Ünlü isimde hem bölgede hem toplumsal medyadan dayanak verdi. meşhur oyuncu Ufuk Bayraktar ise alan çalışmalarında yer aldı. zelzele bölgesinde yardım çalışmalarına koşan Ufuk Bayraktar ise yaptığı paylaşımlarla taktir topladı.

Ufuk Bayraktar

“MOREL LAZIM HEPİMİZE ÇALIŞMAYA DEVAM”

Arama kurtarma gruplarıyla organize olarak çalışan oyuncu Ufuk Bayraktar, şunları lisana getirdi: “Bu gurur 110 saat sonra enkazdan çıkan Ali amca ve teyzem içindi. Prensipleri gereği görüntüde yer almayan ve işini en yeterli halde yapan askerimize, kurtarma takımımıza ve gönüllülere teşekkür ederiz. Moral lazım hepimize. Çalışmaya devam.” dedi.

Ufuk Bayraktar

“YANLIŞ BİLGİ YAYMAYALIM”

Bayraktar, daha sonrasında ise davette bulunarak, “Arkadaşlar lütfen yanlış bilgi yaymayalım, bir yerde Besin muhtaçlığı olmayıp oraya Besin Çok yığılınca farklı durumlar olabiliyor, gereksinimi olan yerlere ulaşması lazım. Burada yardım materyali olarak tuvalet, çadır ve sobaya gereksinim vardır” cümlelerine yer verdi.

Ufuk Bayraktar zelzele bölgesinde

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Hatay’ın nihayet hali! Dehşete düşüren imgeler…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir