Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Pelin Akil’den deprem sonrası yine duygulandıran paylaşım! “Hak görmüyorum”

Pelin Akil’den deprem sonrası yine duygulandıran paylaşım! “Hak görmüyorum”

admin admin - - 3 dk okuma süresi
8 0

Kahramanmaraş ve Hatay’da meydana gelen zelzelelerin akabinde toplumsal medya hesabından duygusal paylaşımda bulunan Ünlü oyuncu Pelin Akil, yaptığı yeni paylaşımla Tekrar hislerini paylaştı.

Türkiye, merkez üssü Kahramanmaraş Pazarcık ve Elbistan olan, 7,7 ve 7,6 şiddetindeki, 11 ili etkileyen iki Aka sarsıntıyla ve 2 hafta sonrasında medyana gelen merkez üssü Hatay Defne ve Samandağ olan 6,4’lük ve 5,8’lik zelzelelerle tam manasıyla Asrın Felaketini yaşadı. 40 binin üzerinde kişinin hayatını kaybettiği ve binlerce insanın evsiz kaldığı bu güç günler herkesi derinden etkiledi. Arka Sıradakiler, Seksenler, Suskunlar, Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi dizilerde yer Meydan Ünlü oyuncu Pelin Akil de bu güçlü devirde hislerini toplumsal medya hesabı üzerinden lisana getirdi.

Pelin Akil

“HAK GÖRMÜYORUM”

Art arda yaşanan zelzele felaketlerinin akabinde toplumsal medya hesabından his durumunu paylaşan Akil, bu paylaşımıyla dikkat çekti. meşhur oyuncu paylaşımında şu sözlere yer verdi:

“Ben mi nasılım? Bilhassa akşam olunca uyku ilaçları+ yatıştırıcı çaylarla Bir arada hala uyuyamayan, meskende en nihayet uyuyan şahıs olmaktan nihayet derece korkan, uykuya Talih yapıtı dalarsam da 04:00 civarlarında uyanıyorum, ya kabuslarla, ya da ani avize sallanıyor mu diye dik dik zirveye kitlenip bakarak ve hava aydınlanana kadar öylece kalarak. Sonra üstüm örtülüyse üşüsem de açıyorum neden? Zira hak görmüyorum, şanslıysa çadırı o da varsa üşüyerek uyumaya çalışan onda depremzede varken…Uyandıktan sonra da zelzele bekliyorum, beklenir mi ya zelzele? Haydi oldu, haydi şanslıysak kurtulduk bir formda, kurtulmak? İstanbul yangın yeri… Yollar binalardan kapanmış, ulaşım yok, telefon çekmiyor, açlık, sefalet, şiddet, öfke… Kurtuluş mu olur bu? O Vakit şuraya biraz uyku çizelim. Hoop gittim ben, 04:00 üzere görüşürüz, sonrası mı? Sonrasını biliyorsunuz işte!”

Pelin Akil paylaşımı

“SICAK YATAĞINDAN UTANMAK…”

Pelin Akil birebir vakitte yaptığı bir diğer paylaşımda “Bu saatte ani uyanıp, sokakta üşüyenleri düşünüp uyuyamamak, sıcak yatağından utanmak. Her Lahza birebir durumda olabileceğimiz hissi… Yalnız olmadığımı biliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Pelin Akil zelzele paylaşımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Yasemin Sakallıoğlu zelzele bölgesine giderek istekli aşçılık yaptı! “…Devamlılık sağlansın”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir