Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Türkiye Tek Yürek kampanyasına katılan Hande Erçel o anları anlattı! “…bilin istedim”

Türkiye Tek Yürek kampanyasına katılan Hande Erçel o anları anlattı! “…bilin istedim”

admin admin - - 3 dk okuma süresi
12 0

Türkiye Biricik Yürek kampanyasına katılarak bağış toplayan ünlüler ortasında yer Meydan Ünlü oyuncu Hande Erçel, o akşam açıklanamayan bağışları toplumsal medya hesabı üzerinden “…bilin istedim” notuyla paylaştı.

Merkez üssü Kahramanmaraş olan 7,7 ve 7,6 şiddetlerinden iki Aka sarsıntının akabinde bütün Türkiye‘de seferberlik ilan edildi. zelzele felaketinin yaralarını sarmak adına 7’den 70’e herkesin dayanakta bulunduğu yardımlar kapsamında Türkiye Biricik Yürek” isimli yardım programı düzenlendi. Yurt içi ve Yurt dışından 213 televizyon kanalı ile 562 radyoda yayınlanan programda Ünlü isimler de yer aldı. Kıvanç Tatlıtuğ‘dan, Hadise‘ye kadar televizyon dünyasının sevilen yüzlerinin yer aldığı programda Ünlü oyuncu Hande Erçel de yer aldı. Toplumsal medyada en Fazla takipçiye sahip olan Türk oyuncu olduğu bilinen Erçel, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla programda açıklanmayan bağışçıların isimlerini paylaştı.

Hande Erçel

“SADECE BENDE KALMASIN İSTEDİM…”

Canlı yayında yaşanan yoğunluktan Dolayı kimi bağışları aktaramadığını ve gelen bağışların kendisini duygulandırdığını söyleyen oyuncu, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu sözleri kullandı:

“Dün akşam yayındaki yoğunluk sebebiyle paylaşmaya fırsatım olmadı ancak yalnızca bende kalmasın istedim… Küçücük kalplerine iri Yürek sığdırmış bir Fazla çocuk aradı beni, kumbarasını kırıp bağışta bulunan, 11 yaşında lösemiyle savaşan hoş Yüsra aradı tedavisi için ayrılan bütçeden bağışladı.”

Hande Erçel twitter

“Ve 17 şubat 2016 şehitlerimizden Uğur Fetih Özdemir ‘in 11 yaşındaki tek oğlu ona bağlanan aylığını bağışladı. Sizi yetiştiren anne, babanın ellerinden öpüyorum. Sevgilerimi iletiyorum. Burada kalsın, bilin istedim..”

Hande Erçel twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Ürdünlü keman sanatkarı Layth Sidiq Türkiye için çaldı!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir