Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Doğukan Manço’dan depremzede çocuklar için yardım çağrısı: ” Burada bu çocukların…”

Doğukan Manço’dan depremzede çocuklar için yardım çağrısı: ” Burada bu çocukların…”

admin admin - - 2 dk okuma süresi
13 0

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 vilayette Aka hasarlara ve can kayıplarına neden olan sarsıntıların akabinde sarsıntıdan etkilenen bölgelerde yer Meydan Ünlü müzikçi Doğukan Manço afet bölgesindeki depremzede çocuklar için yardım davetinde bulundu.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Merkez üssü Kahramanmaraş Pazarcık ve Elbistan olan ve Hatay, Osmaniye, Adıyaman, Diyarbakır, Şanlıurfa, Gaziantep, Adana, Malatya, Kilis ve Kahramanmaraş olarak 10 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 şiddetlerindeki sarsıcı zelzelelerin akabinde Türkiye adeta Yasa boğuldu. bütün Tükiye’den ve dünyadan yardımların geldiği zelzele bölgelerinde birçok Ünlü İsim yer aldı. Bu isimlerden biri de merhum Barış Manço‘nun oğlu, müzikçi Doğukan Manço oldu. Manço çektiği görüntü ile zelzele bölgesi hakkında bilgi verirken afet bölgelerindeki depremzede çocuklar için yardım istedi.

Doğukan Manço

“BURADA BU ÇOCUKLARIN…”

Manço depremzede çocuklar için “Afet bölgelerinde çocuklarla epeyce Vakit geçirme bahtı yakaladım ve birtakım tespitlerim oldu. Burada çocukların oyuncak ve oyunlara nitekim Fazla gereksinimi var. Ancak bu oyuncakları lütfen seçerek gönderin. Göndereceğiniz oyuncaklar yalnızca başlarını dağıtmak için değil, hem el hünerlerini, hem zekalarını geliştirecek hem de toplumsallaştıracak oyuncaklar olsun. Şayet kendi çocuklarınızın oyuncaklarını gönderecekseniz lütfen çocuklarınız oyuncaklarını gönderdiğinizi bilsin. Lütfen oyuncak dayanağı için yardımlarınızı bekliyoruz. Burada bu çocukların oyuncak ve oyunlara sahiden Fazla muhtaçlığı var” sözlerini kullanarak bir istekte bulundu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir