Tolgahan Sayışman’dan deprem bölgesine anlamlı destek!

Sağlık Mar 08, 2023 Yorum Yok

Tolgahan Sayışman, ulusal Eğitim Bakanlığı’yla görüştüklerini ve zelzele bölgesine okullar açmayı planladıklarını açıkladı.

Mutluluğun Adresi Toplumsal Yardımlaşma Derneği’nin onursal lideri Tolgahan Sayışman, ulusal Eğitim Bakanlığı’yla görüştüklerini ve zelzele bölgesine okullar açmayı planladıklarını açıkladı.

Orta vade için, şu Lahza zelzele bölgesinde olan arkadaşlarıyla tespitlerde bulunduklarını ve gereksinimleri belirlediklerini anlatan Sayışman, “Bunlar Ramazan ayı içinde yapılacak yardımlar. nihayet olarak uzun vadede ise, ulusal Eğitim Bakanlığı’yla dirsek temasındayız. Bakanlığımızın bizi yönlendirmesi doğrultusunda, bölgeye okullar açmayı hedefliyoruz” dedi.

‘EVLATLARIMIZIN GELECEĞİNİ birlikte KURMALIYIZ’

Çocuklar konusundaki hassasiyetini belirten oyuncu, “Özellikle oradaki evlatlarımızın geleceğini birlikte kurmalıyız. Yaşadıkları bu tramvayı atlatmaları için Mevcut gücümle çalışacağım. hayat acısıyla tatlısıyla devam ediyor. Biricik bir gayem Mevcut o da; Fazla çalışıp memleketimizin beşerlerine ve devletimize nasıl daha yararlı bir birey olurum diye düşünmek. Bu yaşanan felaket sonrası hayattan eskisi kadar tat alamıyorum fakat bu süreci lakin birbirimize dayanak olup sarılarak atlatacağımızdan da gram kuşkum yok” açıklamasını yaptı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir