Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. İclal Aydın ameliyat oldu! Ünlü oyuncu sağlık durumu hakkında bilgi verdi

İclal Aydın ameliyat oldu! Ünlü oyuncu sağlık durumu hakkında bilgi verdi

admin admin - - 2 dk okuma süresi
28 0

Üç Kız Kardeş dizisinin başrol oyuncularından olan Ünlü oyuncu İclal Aydın ameliyat oldu. Operasyondan sonra ayaklanan Ünlü oyuncu toplumsal medya hesabı üzerinden sıhhat durumu hakkında bilgi verdi.

Kendi kaleme aldığı Kanal D‘nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş’in Nesrin‘i olarak bilinen Ünlü oyuncu İclal Aydın, bu sabah Mikrodiskektomi ameliyatı için masaya yattı. Ağrıları, uykusuzlukları ve devinim kaybındaki azalmalar sebebiyle ameliyat olduğunu söyleyen Ünlü oyuncu, operasyondan saatler sonra ayaklandı. Toplumsal medya hesabından paylaşım yapan Aydın, sıhhat durumu hakkında bilgi vermeyi de ihmal etmedi.

İclal Aydın

“AYLAR SÜREN AĞRILARIM nihayet BULACAK UMARIM”

Ameliyat sonrası toplumsal medya hesabından paylaşım yapan oyuncu, hekimiyle çekildiği kareyi “Bu fotoğraf dün sabah 07.30’da sevgili Prof. Dr. Bülent Önal’ın yaptığı Servikal Mikrodiskektomi ameliyatımdan yedi saat sonra çekildi. Ayakta, gülerek ve yürüyerek Fazla şükür. Aylar süren ağrılarım, uykusuzluklarım ve devinim kabiliyetimdeki azalmalar nihayet bulacak umarım. Beni birebir gün ayağa kaldıran hekimime ve grubuna Fazla teşekkür ederim. Şu anda süreksiz ağrılarım olsa da dünkü bu gülüşüm kayıtlara geçsin istedim. Mevcut ol, sağ ol” notuyla paylaştı.

İclal Aydın ameliyat

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

CZN Burak’tan depremzede çocuklarla içleri ısıtan paylaşım! “Kardeşlerimle birlikte sinema izliyoruz”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir