Tolga Karel’den dikkat çeken paylaşım! Hayat akışı 8 yıl önce Miami’de değişti diyerek paylaştı

Sağlık Mar 19, 2023 Yorum Yok

Yaklaşık 8 yıldır Amerika’da tır sürücülüğü yaparak geçimini sağlayan oyuncu Tolga Karel dikkat çeken bir paylaşıma imza attı. Karel, ikinci evliliği ABD’li Sarah Scott ile 8. yıldönümlerini duygusal sözlerle kutladı.

Yıllar Evvel Türkiye’den Amerika’ya taşınan oyuncu Tolga Karel, her şeyi geride bırakarak kendi şirketini kurdu. Toplumsal medyada hayatı ve paylaşımları yakından takip edilen Ünlü oyuncu eşi ABD’li Sarah Scott ile bir fotoğrafını paylaşarak duygusal bir yoruma imza attı. 

HAYAT AKIŞI 8 YIL önce MİAMİ’DE BAŞLADI!

Geçtiğimiz aylarda 4. çocuğuna kavuşan Karel, eşi ile çekilmiş olduğu kareyi Instagram hesabı üzerinden paylaştı. meşhur oyuncu eşi Sarah Scott ile 8. evlilik Yıl dönümlerini kutladı.

“8 YIL BOYUNCA tekrar VE tekrar AŞIK OLDUM”

Ünlü İsim yaptığı paylaşıma;

“Hayat akışı 8 Yıl Evvel 2015 yılında Miami’de bu noktada değişti. Wauvv Vakit sahiden süratli geçiyor ve hayat sahiden kısa. Yalnızca bir Kez aşık olursun derler lakin bu gerçek olamaz. Her gün sana bakıyorum,8 Yıl boyunca tekrar ve tekrar aşık oldum”

Tolga Karel

Sosyal medya hesaplarından bu memnunluğu Daimi paylaşan ve takipçilerinin sevgisini kazanan Karel, Aralık orta çocuklarını da paylaşmayı ihmal etmiyor.

Tolga Karel 8.yıldönümü paylaşımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Doğukan Manço’dan annesi Lale Manço’ya övgü dolu kelamlar: “Kim der 72…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir