Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Erkan Can’dan deprem sonrası radikal karar! Hayatları küçültmek lazım diyerek…

Erkan Can’dan deprem sonrası radikal karar! Hayatları küçültmek lazım diyerek…

admin admin - - 4 dk okuma süresi
28 0

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin sevilen oyuncusu Erkan Can, hayatını değiştirecek bir karar imza attı. 65 yaşında olan ehil oyuncu, zelzele sonrası “Hayatları küçültmek, iki günlük dünyada kendi ruhumuza vakit ayırmak lazım.” diyerek karavan hayatına geçti.

Ekranların ehil oyuncusu Erkan Can, aldığı radikal karar ile hayatını büsbütün değiştirdi. 50 yıllık izci olduğunu belirten Can, aldığı çekme karavan aldı. ehil isim “1974’ten beri izciyim, kamp hayatını biliyorum, 65 yaşındayım. Yıllarca kamplarda yerde uyuduk, bu saatten sonra konforlu kamp hayatı yaşamak istiyorum” dedi.

USTA OYUNCUDAN RADİKAL KARAR!

Deprem sonrası konforlu mesken hayatından vazgeçip kamp hayatına adım atan Can, “Karavan geldi formum şemalim değişti. Artık daha huzurluyum” diye konuştu. Fransız yatağı, banyosu, buzdolabı, yenilenebilir gücüyle sağlanan sınırsız sıcak suyu bulunan karavanı sayesinde hayatının değiştiğini anlatan Can, şöyle devam etti:

Erkan Can

“HAYATLARI KÜÇÜLTMEK ŞKİ GÜNLÜK DÜNYADA KENDİ RUHUMUZA VAKİT AYIRMAK LAZIM”

“Oyuncular olarak hayatımız karavanda bekleyerek geçiyor esasen. lakin bu öteki. Hayatları küçültmek, iki günlük dünyada kendi ruhumuza vakit ayırmak lazım. Artık bu karavan benim yazıhanem. Senaryolarımı burada okuyorum. İşime konsantre oluyorum. Eşimi dostumu ağırlıyorum. Karavan geldi formum şemalim değişti. Artık daha huzurluyum.”

“KRAL YENİ TAHTINA KAVUŞTU”

Birçok toplumsal medya kullanıcısı ehil oyuncunun karavana geçmesiyle ilgili  “Kral yeni tahtına kavuştu” yorumlar yaparken birtakım toplumsal medya kullanıcıları da artık meskeni olan karavana ne isim koyduğunu merak etti.

Erkan Can

KARAVANA KOYDUĞU İSİM MERAK KONUSU OLDU!

Ünlü isim karavanına Sankofa ismini koyduğunu açıkladı. Can, “Sankofa bir Afrika ideolojisi. ‘Geçmişte bıraktığın şeyleri geriye dönüp arayıp bulmakta sakınca yok, geriye dön, bul ve tamamla’ diyor. “Ben de geriye dönüp en Aka hayalimi gerçekleştirdim. Böylelikle ailemle Birlikte dağ başında, ormanda, deniz kenarında sessizliğin sesini dinleyeceğim. Hatta seyahat programları ve belgeseller çekeceğim” dedi.

Erkan Can karavan hayatını seçti

KARAVANIN FİYATINI DA AÇIKLADI!

Su geçirmez, Biricik kesimden oluşan çekme karavan için ruhsata gereksinim yok. O1 dokümanıyla kullanılabilen çekme karavanın standart boş paketi 270 bin liraya satılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Aliye Uzunatağan’dan torunuyla eğlenceli anlar!” Bigudili anneanneden oyunculuk 101″

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir