Tolga Çevik’in başı Kanada ile dertte! Vize mahzurunu aşamayınca erteledi

Sağlık Kas 04, 2022 Yorum Yok


Toronto’da sahne almaya hazırlanan Tolga Çevik, aylar Evvel Kanada Konsolosluğu’na yaptığı vize müracaatına Cevap gelmeyince toplumsal medya hesabından paylaşımda bulunarak “Öyle mi sevgili Konsolosluk?” diyerek reaksiyon göstermişti. Vize pürüzü nedeniyle kasım ayındaki gösterisi iptal olan Çevik, gösteriyi 2023’e ertelediklerini açıkladı.

“Arkadaşım Hoşgeldin” ve “Tolgshow” gibi doğaçlama sahne şovlarıyla isminden Laf ettiren Ünlü oyuncu ve komedyen Tolga Çevik, hem Yurt içi ve hem de Yurt dışında turneler gerçekleştirmeye devam ediyor. nihayet olarak Toronto’da şov yapmaya hazırlanan Çevik, Kanada Konsolosluğu’na yaptığı vize müracaatına Geri dönüş alamadığı için Başkaldırı etmişti.

Tolga Çevik

“GALİBA GÜLELİM İSTEMİYORLAR”

Twitter hesabından paylaşımda bulunan Ünlü oyuncu “Toronto’daki dostlar! Aylar Evvel salonu doldurdunuz, müteşekkiriz. Ama biz de aylar Evvel Kanada Konsolosluğuna vize başvurusu yaptık, Ama gel gör ki bugün hâlâ yanıt yok. Galiba gülelim istemiyorlar. O denli mi sevgili Konsolosluk?” sözleriyle reaksiyon göstermişti.

Tolga Çevik Başkaldırı etti

GÖSTERİSİNİ 4 AY SONRASINA ERTELEMEK ZORUNDA KALDI

Henüz vize alamadığı için kasım ayındaki gösterisini iptal etmek zorunda kalan Çevik, toplumsal medya hesabından yeni bir paylaşımda bulunarak “Kanada’daki sevgili dostlar. Grubumuzun vizeleri çıkamadığı için 10/11/22 tarihli şovumuzu 9 Şubat 2023 tarihine ertelemiş bulunuyoruz. Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz” tabirlerini kullandı. 

Tolga Çevik toplumsal medya hesabından yeni bir paylaşımda bulundu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

CZN Burak pastadan Togg aracı yaptı! Gündeme damgasını vurdu

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir