Dünyaca Ünlü rapçi Takeoff silahlı akında hayatını kaybetti! Otopsi sonucu açıklandı

Sağlık Kas 04, 2022 Yorum Yok


En Fazla dinlenenler listesinde sık sık doruğa ismini yazdıran dünyaca Ünlü rapçi Takeoff, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir partide çıkan arbede sonucu başı ve boynuna isabet eden kurşunlar sebebiyle ömrünü yitirdi. Yetkililer, Ünlü rapçinin otopsi sonucunu açıkladı.

Dünyaca Ünlü ABD’li rap kümesi ‘Migos‘un üyesi, “Takeoff” takma ismiyle sahneye çıkan Kirshnik Khari Ball, salı günü kümenin diğer üyeleri olan amcası Quavove ve kuzeni Offset ile bir aktifliğe katıldı. Tertipte çıkan münakaşa sonucu Ünlü rapçi Hadise yerinde hayatını kaybetti.

Takeoff

Gelen ihbarların üzerine Hadise yerine ulaşan Houston polisi soruşturmayı sürdürürken Ünlü sanatkarın boynundan ve başından kurşunlara maruz kaldığı açıklandı. Bilardo ve bowling salonunda gerçekleşen aktiflikte çıkan tartışmada iki kişinin de ağır bir halde yaralandığı ve hastanede tedavilerinin devam ettiği Anlatım edildi. 

Houston’daki Harris County İsimli Bilimler Enstitüsü tarafından yapılan otopsinin akabinde Ünlü rapçinin asıl mevt nedeni “kafa ve gövdeden kola gerçek delici silah yaraları” biçiminde açıklanırken mevt şekline “cinayet” notu düşüldü. 

Takeoffun vefat nedeni açıklandı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Aslı Tandoğan’dan kızına Aka jest! Hem çaldı hem söyledi

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir