Tiyatro oyuncularını taşıyan minibüs kaza yaptı! Amasya’daki feci kazada ölü ve yaralılar var

Sağlık Kas 21, 2022 Yorum Yok

Amasya’da akşam saatlerinde vahim bir kaza meydana geldi. İçlerinde Melis İşiten, Sergen Deveni ve Ceyhun Fersoy’un da bulunduğu minibüs tıra çarptı. Meyyit ve yaralıların olduğu kazanın ayrıntıları…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Aykut Bektaş’ın idaresindeki minibüs akşam saatlerinde “Baş Belası” isimli tiyatro oyununun Çorum’da sahnelenmesinin akabinde Samsun’a yanlışsız devinim etti. Minibüs, Amasya – Çorum yolu üzerinde devinim ederken, Merzifon ilçesine bağlı Çaybaşı Köyü civarında önlerinde bulunan seyir halindeki Hacı Ahmet Kılıç’ın idaresindeki tıra geriden çarpınca feci kaza meydana geldi. Gelen ihbarın üzerine Hadise yerine Fazla sayıda acil sıhhat, polis, jandarma ve itfaiye takımları yönlendirildi. İçlerinde Melis İşiten, Sergen Deveni ve Ceyhun Fersoy’un da bulunduğu kazada meyyit ve yaralıların olduğu biliniyor.

Amasya

8 YARALI 3 MEYYİT…

Amasya’da gerçekleşen feci kazada, minibüs içerisinde sıkışan Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş hayatını kaybetti. Minibüs sürücüsü ve içinde bulunan Özgür Ayaz, Burak Gülçebi, Melis İşiten, Sergen Deveci, Uğur Şalvarcıoğlu, Ceyhun Fersoy ve Filiz Özbek ise yaralandı. Ambulanslar ile Merfizon ve Suluova‘daki hastanelere kaldırılan yaralılar tedavi altına alındı.

Amasya

Kaza sonrası Hadise yerinden görüntüler!

TOLGA GÜLERYÜZ’ÜN HAYATINI KAYBETMEDEN EVVELKİ nihayet GÖRÜNTÜSÜ!

Feci kazada hayatını kaybeden tiyatro imalcisi Tolga Güleryüz’ün tıpkı minibüste bulunduğu ve kazada yaralanan Ceyhun Fersoy’un eşi Begüm Öner ile manzaralı olarak konuştuğu ortaya çıktı. Güleryüz’den geriye bu manzaralar kaldı…

Tolga Güleryüz ve Begüm Öner

OLAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI!

Kaza ile ilgili yapılan incelemelerin akabinde minibüsten çıkarılan cenazeler morga götürülürken, feci kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Amasya kazasından görüntüler

Amasya kazasından görüntüler

Amasya kazasından görüntüler

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir