Stranger Things ünlü meskeni rekor fiyata satışa çıktı! Yeni sahibi için…

Sağlık Kas 03, 2022 Yorum Yok


Dijital platformların en sevilen dizilerinden biri olan Stranger Things projesiyle birçok insanı kendine hayran bırakan konutu Creel House, satışa çıktığı bildirildi. Rekor fiyata satışa çıkan konut, yeni alıcısını bekliyor.

140 yıllık olan ev Creel House, Stranger Things dizisi hayranlarının adeta aşkla baktığı projenin başarılı kesimiydi. Şimdilerde Cadılar Bayramı adı verdikleri cumartesiden ,itibaren satışa çıkarılan meskene rekor fiyat biçildi. 

Stranger Things’in ikonik evi

KOCAMAN BİR EV!

Yedi Döşek odası ve yedi banyoya sahip korkutucu 6.000 metrekarelik mesken, aslında 1992’de Albay Hamilyon Yancey tarafından inşa edilmişti. Muhteşem Claremont House  ismiyle anılıyordu.

Stranger Things’in ikonik evi

AYRINTILARI HALA KORUNUYOR

Adı açıklanmayan şimdiki sahipleri ise meskeni 2019’da satın aldı ve unutulmaz tecrübelere sahip olacak biçimde tekrar restore ederek kullanıma sunmuştu. Konutun karmaşık el imali gömme rafları, dolapları, Aka pervazları ve Özel büfesi üzere detayları ise hala müdafaa altında duruyor.

Stranger Things evi

FİYATI DUDAK UÇUKLATTI!

Stranger Things’de kullanılan ikonik konutun satışa çıktığı fiyatı ise dudak uçuklattı. Meskenin sahipleri yeni sahiplerine teslim için 1,5 milyon dolar istediklerini belirtti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Alişan ve Buse Varol’dan keyifli paylaşım!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir