Avatar 2’nin yeni fragmanı yayınlandı! 13 Yıl sonra bomba üzere dönmeye hazırlanıyor

Sağlık Kas 03, 2022 Yorum Yok


Dünyanın en uygun üretimleri ortasında gösterilen Avatar’ın devam sineması olan ‘Avatar: The Way of Water’ (Avatar: Suyun Yolu)’ 16 Aralık’ta vizyona girecek. Sinema severlerin heyecanla beklediği üretimin yeni fragmanı yayınlandı.

2009 yapımı “Avatar” sineması vizyona girdiği birinci günden beri gişede Aka bir muvaffakiyet yakalayarak dünya çapında fenomen haline gelmişti. Dünyanın en Fazla hasılat yapan sineması olarak nitelendirilen Avatar’ın merakla beklenen devam filmi ‘Avatar: The Way of Water’ (Avatar: Suyun Yolu)’ 16 Aralık 2022 tarihinde ak perde de izleyenlerle buluşacak. Yapımcılığını 2019 yılında 20th Century Fox’u satın Meydan Disney’in üstlendiği sinemanın direktör koltuğunda ise James Cameron oturuyor.

Avatar: The Way of Water

Daha Evvel birtakım görselleri paylaşılan sinemanın fragmanı da evvelki gün Avatar’ın resmi sitesinden yayınlandı. İşte ‘Avatar: The Way of Water’ (Avatar: Suyun Yolu)’ yeni yayınlanan fragmanı…

AVATAR SİNEMA SERİSİNİN DEVAMI İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI!

‘Avatar: The Way of Water’ (Avatar: Suyun Yolu)’ daha vizyona girmeden 4. sinema için çalışmalara başlandı. Yönetmen James Cameron, yaptığı açıklamada 16 Aralık’ta vizyona girecek Avatar 2 sinemasının post yapım sürecinde olduğunu, Avatar 3’ün çekimlerinin devam ettiğini ve 4. sinemanın üretimin sürecinin resmen başladığını duyurdu.

 

Avatar

Ünlü direktör geçtiğimiz aylarda Empire Magazin’e verdiği röportajda “Avatar sinemaları her şeyi tüketiyor. Geliştirmekte olduğu heyecan verici Öbür şeyler de var. Sanırım vakitle, üçüncü ya da dördüncü sinemadan sonra, direktör koltuğunu güvenebileceğim Öbür bir direktöre devretmeyi ve ilgilendiğim öbür şeyleri yapmayı düşüneceğim” tabirlerini kullanmıştı.

Avatar devam sineması geliyor

16 Aralık 2022 yılında vizyona girmesi beklenen üretimin devam serisi 2024, 2026 ve 2028 olarak planlandı.

İşte Avatar: The Way Of Water birinci fragmanı;

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir