Sıla Türkoğlu’nun imtihanı! Instagram’a baş vuruyor ama bir türlü…

Sağlık Kas 08, 2022 Yorum Yok

Emanet dizisi ile yıldızı parlayan şimdilerde ise Kızılcık Şerbeti dizisinde rol Meydan Sıla Türkoğlu yaptığı bütün müracaatlara Karşın Instagram’dan mavi tik onayı alamıyor.

Oyunculuk mesleğine 2018 yılında başlayan ve Emanet dizisi ile asıl çıkışını yaşayan Sıla Türkoğlu şimdilerde ise “Kızılcık Şerbeti” dizisi ile izleyiciler ile buluşuyor. 23 yaşındaki genç oyuncu toplumsal medya hesabını etkin kullanması ve paylaşımları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Gazeteci Arif Hür’ün kaleme aldığı, Türkoğlu’nun Instagram’la yaşadığı Sıkıntı ise gündeme bomba üzere düştü.

Sıla Türkoğlu

TAKİPÇİŞİ Mevcut ancak MAVİ TİKİ YOK

Arif Hür’ün anlatımına nazaran hoş oyuncu, Instagram’a mavi tik için başvurmasına rağmen onaylanmış hesap rozetini alamadığı söylendi.

sıla türkoğlu instegram

Hür kaleme aldığı yazıda şunları Anlatım etti. “Son devrin en beğenilen oyuncularının başında gelen Sıla Türkoğlu, Instagram’da 989 binden Çok takipçisi olmasına Karşın onaylanmış hesap rozetini alamadı. Son aylarda herkese bol keseden ‘Mavi Tik’ dağıtan Instagram’ın milyonlarca şahıs tarafından tanınan Sıla Türkoğlu’na şimdi onaylanmış hesap rozeti vermemesi nitekim Fazla farklı. Çünkü Ünlü oyuncunun fanları tarafından açılmış Fazla sayıda misal ve Baş karıştırmaya uygun profil bulunuyor…” 

sıla türkoğlu instegram mavi tik

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Rafet El Roman’dan Amerika konserine Özel dans!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir