Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Şevket Çoruh Arka Sokaklara dönecek mi? 7 ay sonra ayrılık sebebi ortaya çıktı

Şevket Çoruh Arka Sokaklara dönecek mi? 7 ay sonra ayrılık sebebi ortaya çıktı

admin admin - - 4 dk okuma süresi
13 0

Arka Sokaklar dizisinde oynadığı “Hüsnü Çoban” karakteriyle hafızalara kazınan hür Ozan, evvelki gün bir Youtube programına konuk oldu. Hem dizide hem de toplumsal hayatında Şevket Çoruh ile yakın Dost olan Ozan, Ünlü oyuncunun diziden ayrılması hakkında birinci Kez konuştu.

16 dönem boyunca Kanal D ekranlarında fırtınalar estiren fenomen sıra ‘Arka Sokaklar’da oynadığı “Mesut” karakteriyle Aka zevk toplayan Şevket Çoruh, Birden ayrılık kararıyla hayranlarını üzmüştü. Dizide keyifli karakterini öldürmek yerine komada bırakan imal grubu, Şevket Çoruh’un Geri dönebilme ihtimaline yeşil Fer yakmıştı. Lakin hem Çoruh’un hem de Özgür Ozan‘ın yaptığı açıklamalar ayrılık kararının Kesin olduğunu netleştirmişti.

Şevket Çoruh

“ÇOK YORULDUM”

Katıldığı bir programda “Arka Sokaklar” dizisinden bahseden Şevket Çoruh, ayrılık sebebi hakkında şu sözleri kullandı:

“Birincisi Fazla yoruldum. İkincisi tiyatroyla birlikte devam ettirmek de Fazla zordu.  Öbür karakterler oynamak, Öbür işler yapmak kesinlikle fakat bir yandan da birazcık dinlenmek. Tiyatroya birazcık İtina göstermek. 17 sene boyunca hiçbir kış sinemam yok mesela. Yazları sinema sineması çeken, kışları dizide oynayan bir insan haline gelmiştim. fakat artık daha Öbür projelerin içerisinde olmak için Öbür bir fırsat oldu benim için.”

ÖZGÜR şair ‘ASLA DÖNMEZ’ DEMİŞTİ!

Ünlü oyuncu hür Ozan, geçtiğimiz gün İnci Sözlük‘ün Youtube kanalına konuk oldu. özel yaşantısı ve Uğraş hayatı hakkında bilinmeyenlerini anlatan Ünlü oyuncu tıpkı vakitte yakın dostu Şevket Çoruh‘un ayrılık süreci hakkında da konuştu. 

Arka Sokaklar

“ŞEVKET ÇORUH BİR DAHA ASLA DÖNMEZ”

Arka Sokaklar’da keyifli rolünü oynayan ve diziden ayrılan Şevket Çoruh’un gidişini kıymetlendiren Ozan, şu sözleri kullandı:

“Şevket Çoruh’un gidişi tabi ki harikulade bir kan kaybı oldu. Ne bileyim, bir sefer benim tadım kaçtı. Gitmeseydi, olmasaydı sonumuz bu türlü. Birinci muahedeyi ben yapmıştım. Benden sonra görüştüğü / muahedesini yapamadığı için ben (dizide) kaldım. Zannetmesinler ki… Kimse kimseyi yarı yolda bırakmış değil. Kardeşliğimiz, arkadaşlığımız her Vakit bakidir. sıra o… Biz dışarıda aslında her Vakit görüşüyoruz. Şevket Çoruh’un bir daha diziye dönme ihtimali yok. Şevket Çoruh bir yerden ayrıldıysa bir daha asla Geri dönmez. Dizide Fazla özlüyorum”

Şevket Çoruh ve hür Ozan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Yasemin Sakallıoğlu zelzele bölgesine giderek istekli aşçılık yaptı! “…Devamlılık sağlansın”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir