Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Çağatay Ulusoy çok konuşulacak bir projeye imza attı! Kübra dizisindeki partneri belli oldu

Çağatay Ulusoy çok konuşulacak bir projeye imza attı! Kübra dizisindeki partneri belli oldu

admin admin - - 2 dk okuma süresi
9 0

Bir müddettir ekranlardan Irak kalan Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’un yeni bir Netflix dizisiyle ekranlara döneceği öğrenildi. 8 kısımdan oluşan “Kübra” isimli üretimde başrol oynamaya hazırlanan Ünlü oyuncunun partnerinin kim olacağı aşikâr oldu.

“Adını Feriha Koydum”, “Medcezir”, “İçerde” ve “Terzi” gibi birbirinden başarılı üretimlere imza atan Çağatay Ulusoy, nihayet olarak Ebru Şahin ile başrollerini paylaştığı “Centilmen” isimli projeyle gündeme gelmişti. Yeni projesi hayranları tarafından heyecanla beklenen Ünlü oyuncudan müjdeli haber geldi. 

Çağatay Ulusoy

OMG Pictures ile muahede masasına oturan Ünlü oyuncunun ‘Kübra’ isimli  8 kısımlık bir Netflix dizisinde rol alacağı öğrenildi. Yağmur – Durul Taylan kardeşlerin direktör koltuğunda oturacağı üretimde Kübra karakterini kimin oynayacağı muhakkak oldu. İddialara nazaran heyecanla beklenen üretimde Ulusoy’a Büşra Develi eşlik edecek.

Büşra Develi

KÜBRA DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Netflix’in tanınan dizisi ‘Sıcak Kafa’nın muharriri olan Afşin Kum‘un birebir isimli yapıtından uyarlanan “Kübra” dizisinde bir imalat atölyesinde çalışan Gökhan Şahinoğlu’nun öyküsüne mercek tutuluyor. Kız arkadaşıyla bir Küs bir barışık münasebeti olan Gökhan, sanal arkadaşlık kümesinden Kübra isimli bir bayandan bildiri aldığı Vakit hayatı baştan aşağı değişecekir. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Yasemin Sakallıoğlu zelzele bölgesine giderek istekli aşçılık yaptı! “…Devamlılık sağlansın”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir