Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Seray Sever’den gündem olan Pınar Altuğ itiraf! “Güldüm başıma…”

Seray Sever’den gündem olan Pınar Altuğ itiraf! “Güldüm başıma…”

admin admin - - 3 dk okuma süresi
54 0

Ünlü oyuncu ve sunucu Seray Sever, kendisinden 10 ıslak Ufak eşi Eray Sünbül ile dünyaevine girmiş ve ikiz çocuklarını kucağına almıştı. Pınar Altuğ’un evliliği hakkında konuşan Sever “Büyük konuştum” kelamlarını kullandığı itirafla şoke etti.

2018 yılında Seray Sever, 39 yaşındaki Eray Sünbül ile dünyaevine girmişti. 49 yaşındaki Seray Sever, yedi ay Evvel ikiz kızlarını kucağına alarak Ebeveyn olmanın memnunluğunu yaşamıştı. meşhur çiftin ortalarındaki ıslak farkı gündem olmuş ve tenkitlere maruz kalmıştı. Husus ile ilgili birinci Defa itirafta bulunan Sever şimdilerde katıldığı bir programda “Büyük konuştum” dedi.

seray sever ve eşi eray sünbül

“BAŞIMA GELDİ”

Geçmiş yıllar bir program sunumu yapan Sever, Ünlü çiftlerin ıslak farklarının konuşulduğunu lisana getirdi. Programda Pınar Altuğ ve ondan 9 ıslak Ufak eşi Yağmur Atacan konusu döndüğünü itiraf etti. Yıllar Evvel yaptığı espiriyi hatırlatan Sever “Pınar’a güldüm, başıma geldi.” sözlerini kullandı.

seray sever eray sünbül

“GENÇ KOCA ALDIM”

Sever “Talk show yapıyordum o Devre ve Behzat (Uygur) konuğumdu. ‘Ay dikkat et, Pınar size gelince oğlanı sakla’ diye bir espri yaptım. Rastgele bir Kötü niyetim yoktu. Aka konuştum, genç koca aldım. Ortada Aka konuşmalar Fazla güzel oluyor. Pınar benim yaptığım espriyi duyuyor. Manşet oluyor… Pınar bir Uzaklık bana bozuldu. Ben de ‘Bu Talk Show, espri yanlış anlama’ dedim. Yıllar sonra tıpkı şey benim başıma geldi. Kocasıyla Fazla memnun, çocukları Fazla güzel…” açıklamasında bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Kurtarma operasyonuna Atkurtaran ismini verdiler! Operasyon sırasında olanlar oldu…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir