Arda Kural hastalığı yüzünden bambaşka biri olmuştu! Son halini gündem oldu

Sağlık Kas 09, 2022 Yorum Yok

Bir devrin efsane oyuncuları ortasında yer Meydan Arda Kural, nihayet hali ile gündeme bomba üzere düştü. Çok kilolarından kurtulup imaj değişikliği yapan oyuncu, toplumsal medyada paylaşmış olduğu fotoğrafla ‘efsane Geri döndü’ dedirtti.

90’lı yılların efsane oyuncuları ortasında yer Meydan ve geniş hayran kitlesine sahip olan Arda Kural, bir Devre yaşadığı sıhhat meseleleri nedeniyle ekranlara Mesafe vermiş, Bakırköy Ruh ve Hudut Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi görmüştü. Twitter hesabından “Ben hazırım” notu ile yeni imajını paylaştı. Kural’ın nihayet paylaşımdaki fotoğrafta Çok kilolarından kurtulup, saç ektirdiği gözlerden kaçmadı. 

arda kuralın nihayet hali nasıl

Bir dönemin “Yerli Leonardo DiCaprio” lakabıyla anılan Arda Kural, Psikoz teşhisi konulmasının akabinde alanlardan çekilmişti. Emret Kumandanım, İdadi Defteri ve Eyvah Kızım Büyüdü üzere hafızalara kazınan dizilerde yer almıştı. 

“Yerli Leonardo DiCaprio” lakabıyla anılan Arda Kural

“EFSANE  GERİ DÖNMÜŞ”

Sosyal medya hesabından “Ben hazırım” notuyla paylaşım yaptı. Yeni imajıyla hayranlarını şaşkına çeviren düstur kısa müddette gündem oldu. Oyuncunun yeni halini görenler, “Efsane Geri dönmüş”, “Eskisi üzere olmuşsun”, ” Nasıl gençleştin böyle” yorumlarında bulundu.

Arda kuralın nihayet hali

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Damat uğurlamasında yapılan latifenin dozu kaçınca…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir