Saçları Oscar’da tokada konu olan Jada Pinkett Smith: İçimdeki derin güzelliği öğrendim!

Sağlık Mar 08, 2023 Yorum Yok

Will Smith’in, 2022 Oscar Mükafatları Töreni’nde eşi Jada Pinkett Smith’in hastalığıyla ilgili latife yapan komedyen Chris Rock’a tokat atmıştı. bütün dünyada Aka yankı uyandıran olayın akabinde Jada Pinkett Smith, Fazla Özel açıklamalarda bulundu.

Sinema dünyasının en itibarlı ödüllerinden biri olarak görülen Oscar Mükafatları Töreni, geçtiğimiz Yıl Will Smith ve Chris Rock ortasındaki tokat olayıyla Aka yankı uyandırmıştı. Chris Rock, Will Smith’in eşi Jada Pinkett Smith‘in saçkıran hastalığını gösterisinin bir modülü olarak kullanmak isteyince Will Smith’in öfkelenmesine neden olmuştu. Eşinin hastalığının latife konusu olamayacağını vurgulayan Smith, bir anda sahneye atlayarak Rock’a Misli bir tokat atmıştı. Bu olayın akabinde Akademi’den atılan ve birçok projesi iptal edilen Will Smith, uzun bir müddet magazin dünyasının en Fazla konuşulan ismi haline geldi. 

Will Smith ve Chris Rock

“KENDİ İÇİMDE DAHA DERİN BİR HOŞLUK OLDUĞUNU ÖĞRENDİM”

‘Tokat’ olayının merkezinde yer Meydan Jada Pinkett Smith ise neredeyse 1 yılın sonunda bahis hakkında sessizliğini bozdu. Alopesi hastalığı nedeniyle birkaç Yıl Evvel saçları dökülen Pinkett, The Guardian gazetesine yaptığı açıklamalarda “Kendi içimde daha derin bir hoşluk olduğunu öğrendim. Artık saçlarımın dökülüp, gitmesine müsaade verebiliyorum” ifadelerini kullandı. Bağışıklık sisteminden kaynaklanan bu hastalıkla uğraş sürecine de değinen Ünlü isim, kelamlarını şöyle sürdürdü:

“Bu benim için şahane bir Muallim oldu. Zor ve korkutucu bir süreçti. Zira Özellikle Afrika kökenli bayanlar olarak kendimizi saçlarımızda o denli Fazla özdeşleştiriyoruz ki! Hakikaten derine inmek ve dışarıdan görünenin ötesindeki güzelliğimi görmek zorunda kaldım.” 

Jade Pinkett Smith

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Yasak Elma’dan Gülseren Budayıcıoğlu’nun dizilerine gönderme!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir