Demans hastalığına yakalanmıştı! Bruce Willis’in eşi Emma Heming’den yürek sızlatan çağrı

Sağlık Mar 08, 2023 Yorum Yok

Ünlü aktör Bruce Willis, geçtiğimiz Yıl bilişsel yeteneklerini etkileyen ‘afazi hastalığı’na yakalandığını açıklamıştı. Gitgide sıhhatinin bozulduğu argüman edilen ehil aktörün davranış ve Benlik değişikliği, düşünme, lisan ve harekette bozulma semptomları gösteren frontotemporal demans hastalığına yakalandığı öğrenildi. meşhur oyuncu eşi Emma Heming, toplumsal medya hesabından Willis hayranlarına adeta yalvardı.

“Kanun Namına”, “Zor Ölüm”, “Altıncı His” ve “Ölümsüz” üzere birbirinden başarılı üretimlerle hafızalara kazınan dünyaca Ünlü yıldız Bruce Willis, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamalarla hayranlarını üzmüştü. Ünlü aktöre beynin muhakkak bölgelerinde meydana gelen fonksiyon bozukluğu sonucu ortaya çıkan konuşma, konuşulanı manaya ve okuma-yazma üzere maharetleri etkileyen ‘afazi’ (söz yitimi) hastalığı teşhisi konulmuş ve oyunculuğu bırakma kararı almıştı. Tüm vaktini ailesi ve hayranlarına ayıran Ünlü aktörün afazi teşhisinden sonra davranış ve Benlik değişikliği, düşünme, lisan ve harekette bozulma semptomları gösteren frontotemporal demans hastalığına yakalandığı ortaya çıktı.

Bruce Willis oyunculuğu bırakıyor

“LÜTFEN KOCAMA RAHAT VERİN”

Hastalık sürecinde hem basın hem de hayranları tarafından merak edilen Ünlü yıldızın eşi Emma Heming, evvelki gün toplumsal medya hesabından davette bulundu. Paparazzilerin aktörün etrafını sarması ve ona seslenip konuşmak istemesinin Ünlü yıldızı gerilim ettiğini söyleyen Heming, “Bu yaptığınızın sizin işiniz olduğunu biliyorum ancak lütfen alanınızı koruyun, yerinizi bilin.” halinde reaksiyon gösterdi. Hayranlardan da ricada bulunan Hemming, “Lütfen kocama bağırarak nasılsın diye sormayın, sahiden yapmayın. Ona rahat verin. O anda yanında ailemizden kim varsa onu bir yerden Öbür bir yere itimat içinde götürmesine müsaade verin.” derken sesi titredi.

Emma Heming ve Bruce Willis

ESKİ EŞİ DE AÇIKLAMALARDA BULUNMUŞTU!

Ünlü oyuncu Demi Moore, üç kızının babası olan eski eşi Bruce Willis’in sıhhat durumu hakkında açıklamalarda bulundu. “Afazi teşhisini 2022 baharında açıkladığımızdan beri durumu ilerledi. Artık daha spesifik bir teşhisimiz var. Frontotemporal demans…” diyerek kelamlarına başlayan Moore, şu tabirleri kullandı:

“Bruce’un hastalığını paylaştığımızdan beri aldığımız inanılmaz sevgi, dayanak ve mükemmel kıssalar için en derin şükranlarımızı sunuyoruz. Ne yazık ki bağlantıdaki zorluklar Bruce’un karşılaştığı hastalığın yalnızca bir belirtisi. Bu Tasa da olsa, sonunda net bir teşhis konması rahatlatıcı.”

Sağlığı giderek bozulan Willis’in bu süreçte kızlarıyla daha Fazla Vakit geçirmek istediği ve ailesinden bir Lahza olsun ayrılmak istemediği öğrenildi.

Bruce Willis demans hastalığına yakalandı

TEŞHİS SONRASI BİRİNCİ Sefer GÖRÜNTÜLENDİ

Zor vakitler geçiren ehil aktör, bu mühlet zarfında kameralardan Irak kalmayı tercih ediyordu. Hayranları tarafından merak edilen Ünlü yıldız, demans teşhisinin akabinde birinci Defa geçtiğimiz gün objektiflere takıldı. Kaliforniya’da yanında iki arkadaşıyla Birlikte yürüyüşün tadını çıkaran Willis’in yorgun imajı hayranlarını üzdü.

Bruce Willisin nihayet hali

BEBEK HABERİ WİLLİS’E MORAL OLMUŞTU!

Bir müddettir hastalıklarla çaba eden Bruce Willis’in kızından müjdeli bir haber geldi. 67 yaşındaki oyuncunun birinci eşi Demi Moore‘dan dünyaya gelen kızı Rumer‘ın bebek beklediği öğrenildi. Kızının karnı burnunda pozlarını toplumsal medya hesabından paylaşan Demi Moore, kendisinin birinci Kez büyükanne, eski eşi Bruce Willis’in de birinci Sefer dede olacağını Anlatım etti. Eşinin dede olmasından Sevinç duyan Emma Heming de “Bebek haberi Mesut haberdir” bildirisi yayınlayarak bu haberin Willis’e moral vereceğini düşündü.

Bruce Willis ve kızı

ESKİ EŞİ DE DAYANAK OLUYOR!

Hastalığı yüzünden gözlerden Irak bir yaşantı sürdürmeye karar veren ehil aktör, nihayet devirlerde ailesiyle daha sık vakit geçirmek istiyor. 2000 yılında ayrılma kararı aldığı eski eşi Demi Moore ve bu evlilikten dünyaya gelen üç kızıyla bir ortaya gelen Willis, uzun vakitten sonra birinci Kez bu kadar keyifli görüntülendi. Aileye yakın bir kaynak ehil oyuncunun sıhhatinin giderek bozulduğunu ve bundan Dolayı fırsat buldukça ailesini görmek istediğini Anlatım etti. Birebir kaynak “Onun sonsuza dek burada olmayacağını biliyorlar bu nedenle her anın tadını çıkarıyorlar” biçiminde konuştu. 

Bruce Willis ve eski Demi Moore

ÜNLÜ AKTÖRÜN EŞİ BİRİNCİ Sefer KONUŞTU!

Ünlü aktörün eşi Emma Heming, Willis’in sıhhat sıkıntılarıyla ilgili birinci Kez konuştu. “Ailemin muhtaçlıkları benim için her şeyden Evvel geliyor. Bu da beni bir kahraman yapmıyor elbette” biçiminde kelamlarına başlayan Heming, eşinin hastalığı sebebiyle kendisi de akıl sıhhatinde bozulmalar yaşadığını itiraf etti. 

Bruce Willis ve eşi Emma Heming

Mabel ve Evelyn isminde iki çocuk sahibi olan 43 yaşındaki Ünlü model, “Evdekilere gösterdiğim İlgi hem akıl sıhhatimi hem de bütün sıhhatimi etkiledi, ki bu da aileme hiç Yarar sağlamadı. Birisi bana kısa bir Vakit Evvel ‘Birisiyle Çok ilgilenmeye başlarsan kendinle ilgilenmeyi ihmal edersin’ demişti. Bu kelamlar uzun müddet beni tesiri altına aldı” tabirlerini kullandı. Yaşadığı güçlü süreçleri aşmak istediğini söyleyen Heming, artık kendi ‘temel ihtiyaçlarına’ odaklanacağını söyledi.

Emma Heming eşinin hastalığı hakkında birinci Sefer konuştu

EŞİ BİR Lahza OLSUN YALNIZ BIRAKMIYOR!

Oyunculuğa veda eden ehil oyuncu Bruce Willis, hastalığını açıklamasının akabinde birinci Kez hayranlarının karşısına çıktı. Ailesiyle ormanda gezintiye çıkan Willis’in eşi Emma Hemming, o anları toplumsal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Hemming çocuklarından Mabel Ray Willis‘in çektiği fotoğrafa, “Anne ile baba en sevdikleri ortamda” formunda bir not düştü. Hastalığı sebebiyle güç günler geçiren Willis’e eşinin tam dayanak vermesi hayranlardan takdir topladı. 

Bruce Willis ve eşi

BRUCE WİLLİS OYUNCULUĞU BIRAKMA KARARI ALDI!

Hayranları kahreden haberin akabinde Willis’in ailesi yaptıkları ortak açıklamada Ünlü yıldızın hastalık sebebiyle oyunculuk mesleğini bırakacağını duyurdu. “Bruce’un şahane hayranlarına” şeklinde başlayan açıklamada ehil aktörün son vakitlerde sıhhat problemleriyle uğraş ettiği ve afazi teşhisi nedeniyle bilişsel kabiliyetlerinin de etkilendiği Anlatım edildi. 

Bruce Willis afazi hastalığına yakalandı

Ünlü yıldızın kızı Rumer Willis toplumsal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, kelamlarını şöyle tamamladı:

“Bu, ailemiz için sahiden şiddetli bir Vakit ve aralıksız sevgi, Acıma ve dayanağınız karşısında minnettarız. kuvvetli bir aile birliğiyle bu süreçten geçiyoruz ve hayranlarının da bunu bilmesini istedik, zira onun sizler için ve sizlerin onun için ne demek olduğunu biliyoruz. Bruce’un her Vakit söylediği üzere “Gününü gün et” ve Birlikte bunu yapmayı planlıyoruz. Sevgiler.”

bruce Willis ve Sylvester Stallone

BRUCE WİLLİS HAFIZA KAYBI YAŞIYOR!

Hollywood yıldızı Bruce Willis, 29 Nisan’da yeni sineması Fortress: Sniper’s Eye‘ın çıkmasına hazırlanırken, hakkında çıkan bir sav hayranlarını hüzne boğdu. 

67 yaşındaki Ünlü yıldızın demans hastalığı sebebiyle Bellek kaybı meseleleriyle boğuştuğu ve bundan Dolayı yer aldığı işlerde Misli bir biçimde eleştirildiği söyleniyor. Tezlere nazaran; Willis hala şuuru açıkken olabildiğince Nakit kazanmaya çalıştığı için her teklife Olumlu bakıyor. 

Bruce Willis Bellek kaybı yaşıyor

Sosyal medyanın gündemine bomba üzere düşen söylentilerin akabinde Ünlü oyuncudan şimdi bir İzah gelmedi. Fakat gazeteci Dan Przygoda toplumsal medya hesabından paylaşımda bulunarak “Willis’in replikleri ezberlemekte zorlandığı için kulaklık kullandığını Bir arada birebir sinemada rol almış pek Fazla arkadaşımdan duydum.” sözlerini kullandı.

  

Bruce Willis ve eşi Emma Heming Willis

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Hatay İskenderun’da Güçlü fırtına sonrasında deniz taştı! Vatandaşları huzursuz etti

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir