Ramazan ayına girmeden ev dekorasyonu nasıl yapılır? Ramazan ayı öncesi ev dekorasyonu

Sağlık Mar 15, 2023 Yorum Yok

On bir ayın sultanı Ramazan ayına yavaş yavaş yaklaşırken hayatımızın merkezi olan konutlarımızda de kimi değişimlere gitmemiz gerekiyor. Hem huzurlu hem de göz yormayan bir Meydan inşa etmek için sizlere şahane dekorasyon tekliflerimiz var. Pekala Ramazan ayı öncesi mesken dekorasyonu nasıl olmalı? İşte merak edilen bütün soruların cevabı haberimizde…

Ramazan ayına sayılı günler kala hem ruhen hem de bedenen kendimizi ve etrafımızı yavaş yavaş hazırlamaya başladık. Rahmet ve rahmetin arttığı bu ayda beslenmemizden konutumuzun dekorasyonuna kadar pek Fazla değişikliğe de yer açma vakti geldi. Uzun saatler aç kalacağımız Ramazan ayında Ömür alanlarımızın konforlu olması epeyce kıymetli. Bunun için de mutfaklardan salonlara, Döşek odalarından balkonlara kadar birçok farklı ayrıntılara yer açabiliriz. Gelin, Ramazan ayı öncesi konutumuzda yapmamız gereken dekoratif tekliflere Bir arada göz atalım.

RAMAZAN AYI ÖNCESİ konut DEKORASYONU NASIL YAPILIR?

Ramazan ayının gelişiyle konutlarımızda daha Çok Vakit geçireceğimiz bir Vakit dilimine geçiş yapıyoruz. Huzurun odak noktası olduğu Ramazan ayı için konutunuzu hakikat bir formda hazırlamak istiyorsanız birinci olarak anahtar sözünüz “sakin ve sade” olmalı.

Ramazan ayı mesken dekorasyonu

Bol bol ibadet yaptığımız ve içsel olarak ferahladığımız bu Özel vakitte bulunduğumuz alanında yorucu olmaması gerekiyor.

Ramazan ayı salon dekorasyonu

Eğer konutunuzun dekorasyonda canlı, parlak ve dinamik renkler kullandıysanız bu ay biraz değişikliğe gidebilirsiniz. Krem, bej, ak ve gri tonları meskeninize İç açıcı bir nazar açısını Davet edebilir. Tıpkı vakitte tabiatın temsilcisi olan toprak tonlarıyla da dekorasyonunuza şık lakin vaktin ötesinde bir dokunuş yapabilirsiniz.

Modern ve Aleni tonlarla döşenmiş salon

Renklerin yanı Dizi dokularda da hem mevsime hem de muhtaçlığa yönelik seçimler yapmanızı öneririz. Akşam saatleri serin olabileceği için ince dokulu koltuk şalları ve örtülerle konutunuzda konforu üst seviyede tutabilirsiniz.

Oturma odası dekorasyonu

Öte yandan Ramazan ayında kalabalık iftar sofralarında eş, arkadaş ve akrabalar bir ortaya geldiğimiz için Müsait ölçüde Yemek masası ve kâfi ölçüde Yemek ekibini evvelden hazırlamak gerekiyor. Ayrıyeten oturma kümelerinin konforlu ve rahat olması da epey kıymetli.

Yemek masası dekorasyonu

Ramazan ayı öncesi dekorasyon tekliflerinden bir Öteki de antreler için. Kalabalık konukların eşyalarını Kötü bir imgeden kaçınarak yerleştirmek için Aka ve şık bir portmanto edinmeye İtina göstermelisiniz. 

Antre dekorasyonunda portmanto kullanımı

 RAMAZAN AYI ÖNCESİ BALKON DEKORASYONU

Bu Yıl Ramazan ayının bahar mevsimine denk geldiğini düşünürsek balkonları da Ömür alanlarımıza iç etmenin tam vakti. İftar sonrası balkonlarda çay kahve yudumlamak isterseniz hoş dekorasyon tekliflerini deneyimleme bahtına erişebilirsiniz. 

Ramazan ayında balkon dekorasyonu

Balkonlara Müsait oturma kümeleri ya da sallanan koltuklar satın alarak burayı size Özel bir alana rahatlıkla çevirebilirsiniz. Birebir vakitte led ışıklar ve mis kokulu bahar çiçekleriyle balkonlarınızı Ramazan ayına hazırlayabilirsiniz.

Balkon dekorasyonu

UNUTMAYIN HOŞ BİR mesken HUZURLU ADIMLARIN BAŞLANGICIDIR!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir