Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu’ndan dikkat çeken bulaşık yıkama önerisi!

Psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu’ndan dikkat çeken bulaşık yıkama önerisi!

admin admin - - 3 dk okuma süresi
30 0

Ünlü psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu, “Dünden Sonra Yarından Önce” programıyla dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Budayıcıoğlu, zelzele travmalarını atlatmak ve gündelik yaşama devam etmek için depremzedelere bulaşık yıkayın teklifinde bulundu.

Kitapları ‘İstanbullu Gelin’, ‘Doğduğun mesken Kaderindir’, ‘Masumlar Apartmanı’, ‘Kırmızı Oda’ ve ‘Camdaki Kız’ isimleriyle dizileştirilen psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu nihayet olarak ülkemizde yaşanan zelzele felaketi sonrası Ceyda Düvenci ile Dünden Sonra Yarından önce isimli program yapmaya başladı. Zelzelenin getirdiği ruhsal travmaların nasıl atlatılabileceğine yönelik hususlar işlemek için yapılan programda psikiyatr Budayıcıoğlu’ndan şaşırtan ‘Bulaşık yıkama’ önerisi geldi.

BULAŞIK YIKAMAK ÖNERİSİ DİKKAT ÇEKTİ!

Ünlü Psikiyatr ‘Tencereler parladıkça karanlık kanılar kayboluyor’ kelamları ile dikkat çekti. Ceyda Düvenci, “Bulaşık yıkamak fevkalade bir şey nitekim hocam, o su aktıkça Tuhaf bir psikoloji Mevcut bulaşık yıkamak Fazla düzgün geliyor bana” dedi.

Gülseren Budayıcıoğlu

Daraldığı Lahza kendini mutfağa attığını belirten Budayıcıoğlu şu kelamları sarf etti:

‘KORKULARI YIKAMAK MANASINA GELİYOR”

“Daraldığım Lahza birinci yaptığım Amel mutfağa koşarım, Evvel lavaboları hoş fırçalar ve ovarım, sonra ne kadar tencere varsa çıkarırım, onları ovar, yıkarım, bir daha yıkarım pırıl pırıl olur. Bu iki düzenekle bize düzgün geliyor, birincisi yoruluyoruz, güç kaybediyoruz, ikincisi de bir şeyi yıkamak beyinlerimizdeki sıkıntıları, kaygıları yıkamak manasına geliyor. Tencereler parlamaya başlayınca beynimdeki karanlık niyetler kaybolup gidiyor, beynimiz de bu temizlikten nasibini alıyor. Bunu insanlara da öneririm” açıklamasında bulundu. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Acun Ilıcalı sayıları Tekrar yuvarladı! Murat Sancak’ın 10 milyon TL’lik bağışını…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir