Oyuncu Ahu Sungur ev sahiplerine ateş püskürdü! “Bina yaşlarını küçültmeye çalışıyorlar”

Sağlık Mar 03, 2023 Yorum Yok

Kahramanmaraş sarsıntılarından sonra konutlarını hasar tespiti yaptırmak istemeyenlere Misli reaksiyon gösteren oyuncu Ahu Sungur, mesken sahipleri için “Binada dairesi olan fakat oturmayan mesken sahipleri karot aldırmak istemiyor. Zira çürük çıkarsa kira geliri bitecek” dedi.

Kahramanmaraş sarsıntılarından sonra gündeme gelen yapı hasar tespit talepleri yoğunluk kazandı. Vatandaşlar evlerinin/binalarının zelzeleye dayanıklılık durumunu ölçtürmek için sıraya girdi. Lakin kimi mesken sahipleri bu Öğrenci karşılık vermiyor. Show TV ekranlarında yayınlanan Bir Bahtım Olsa isimli programın sunuculuğunu yapan başarılı oyuncu Ahu Sungur hususa ait görüşlerini toplumsal medya hesabından bildirirken mesken sahiplerinin bu tavrına reaksiyon gösterdi.

Ahu Sungur

“BAZI mesken SAHİPLERİ KONUTLARININ YAŞINI KÜÇÜLTME PEŞİNDE”

Olası İstanbul zelzelesi gündemdeyken yapı hasar tespiti yaptırmak istemeyenlere sonlanan oyuncu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu tabirlere yer verdi:

Ahu Sungur mesken sahiplerine ateş püskürdü

“Hani kimileri yaşlarını küçültür ‘küçül de cebime gir’ deriz. Artık kimi mesken sahipleri de konutlarının yaşlarını küçültme peşinde… Kaç yıllık diyorsun? ’86 lakin 90’da oturmaya başladık’. Yani? 86 mı? Yok 90. Tabi canım… Binada 2 dairesi, yapı altında 2 dükkanı var! Karot aldırmak istemiyor, kendi binada oturmuyor! 99 sarsıntısına dayanmış yapı o denli diyor… ‘Zemin sağlam’ diyor! ‘Karot aldırmak ziyan veriyor ya’ diyor! Yalan! Çürük çıkarsa belediye 60 gün sonra yıkarım diyor zira kira geliri bitecek.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir