Onur Sevigen’e çekiçli saldırı! Genç şarkıcı komşu dehşetiyle burun buruna geldi

Sağlık May 22, 2023 Yorum Yok

Ailesiyle Birlikte yeni çıkan görüntü klibi izlemek isterken komşusunun çekiçli saldırısına uğrayan müzikçi Haysiyet Sevigen, vefattan döndü. Yüksek müzik sesinden rahat olan komşu Orkun Çay ve Sevigen ortasında çıkan arbedede taraflar yaralanırken olay, karakolda nihayet buldu.

Ünlü müzikçi Onur Sevigen, 6 Ekim günü annesi Hatice Didar Arslan ve teyzesi Zeynep Arslan’la Bir arada yeni çıkan görüntü klibini izlemek için Beşiktaş’taki konutunda bir ortaya geldi. Ailesiyle Bir arada yeni çalışmasını izleyen genç müzikçi, kapısının önünden gelen bağırma ve çekiç sesleriyle Aka bir şaşkınlık yaşadı. Çabucak kapıya koşan Sevigen, kapısını açtığında dört apartman ötede oturan komşusu Orkun Çay’ı elinde çekiçle gördü.

Onur Sevigen

Yüksek ses nedeniyle rahatsız olan ve müzikçiyi daha Evvel tekraren uyardığını söyleyen Çay, öfkeli bir formda çekiçle kapıya vurmaya başladı. İkili ortasındaki tansiyonun düzeyi yükselince ikili birbirini yaraladı. Arbedeye Ebeveyn Hatice Arslan da iç oldu ve komşunun elinden cazibeli almayı başardı. Komşular tarafından zar güç ayrılan ikili, soluğu karakolda aldı.

Onur Sevigen komşusu tarafından akına uğradı

Ünlü müzikçi kapısına gelen çekiçli komşusunun kendisine, ‘Seni öldürürüm’ diyerek tehditler savurduğunu ve göğsünden yara aldığını Anlatım etti. Orkun Çay ise defalarca Sevigen’i yüksek ses nedeniyle uyardığını ortalarında dört apartman olmasına Karşın gürültünün kendisini rahatsız ettiğini lisana getirdi. öteki komşuların ortaya girmeden Evvel Ünlü müzikçinin boğazını sıktığını belirten Çay, çekicini polislere verdi ve olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Onur Sevigen komşusu tarafından taarruza uğradı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Almanlar ‘İnanmıyoruz’ deyip Sakarya’ya geldi! Kenan Sofuoğlu’nun oğlu Zayn resmen gösteri yaptı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir