İnzivaya çekilen Serdar Ortaç’dan olay gönderme! Annem söylemişti ama ben dinlemedim

Sağlık May 22, 2023 Yorum Yok

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç, vefat eden kardeşinin akabinde büsbütün konuta çekilmişti. Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’de konser veren Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan’ı bir Defa daha amaç aldı.

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç, kardeşini kaybettikten sonra konuta kapandı. Sanatçı, çektiği kısa görüntülerde ‘Hayat kısa artık hiçbir şeyi başıma takmıyorum’ diyerek yeni Ömür ideolojisini anlatıyor, gençlere abi tavsiyeleri veriyor.

Poll Production tertibi ve Demirören Medya Kümesi medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri, ikinci gününde Serdar Ortaç’ı ağırladı. Bu dönem Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde hayranlarıyla birinci Defa bir ortaya gelmenin heyecanını yaşayan pop müziğinin yıldız ismi Serdar Ortaç, konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

”BU sene TEKRAR BOL BOL KONSER YAPACAĞIZ” 

Ortaç, ”Kuruçeşme konserlerine artık başlıyoruz. Geçen sene rekoru kırmıştım. Bu sene Tekrar burada bol bol konser yapacağız. çok sevdiğim bir yerdeyim. Konserlerimin bu kadar dolu olmasının sebebini beni sevmelerine bağlıyorum’‘ kelamlarıyla teşekkürlerini iletti.

‘Ben Adam Olmam’, ‘Sana Değmez’, ‘Poşet’ üzere birçok hit müziğini seslendiren sanatçı, konser boyunca hayranlarını müzikleriyle hem eğlendirdi hem de Ara orta yaptığı İçten sohbetiyle güldürdü. meşhur müzikçiyi dinlemeye gelenlerin ortasında annesi Nesrin Ortaç ve psikolog Aşkım Kapışmak’ta vardı. Oğlunu en ön Alelade izleyen Ebeveyn Ortaç, konser boyunca müziklere eşlik etti.

‘ANNEMİ DİNLEMEDİM” 

Annesine takılmayı ihmal etmeyen sanatçı, ”Annem daima bana ‘Sarışın kızlardan Irak dur’ kederi. ancak ben annemi dinlemedim. Bak sonra neler oldu?” kelamlarının akabinde ‘Karabiberim’ müziğini bütün esmerlere armağan etti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir