Onur Şener cinayetinde yeni gelişme! 5 kişi için ağırlaştırılmış müebbet cezası isteniyor

Sağlık Kas 15, 2022 Yorum Yok

Ankara’da bir cümbüş yerinde istekte bulundukları parçayı bilmediği gerekçesiyle tartıştıkları müzisyen Haysiyet Şener’i döverek öldüren 5 şahıs hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı. 2 Ekim tarihinde gerçekleşen vahim olayın akabinde hazırlanan iddianamede şüpheliler hakkında ‘canavarca hisle adam öldürmek’ hatasından ağırlaştırılmış müebbet mahpus cezası talep edildi.

Ankara’da Çankaya ilçesinin Çayyolu semtindeki bir cümbüş yerinde sahne Meydan müzisyen Onur Şener, istekte bulunan müziğin kelamların bilmediği için üç şahıs tarafından taarruza uğramıştı. Birinci olarak kelamlı başlayan tartışmanın büyümesiyle 3 şahıs ellerindeki cam şişelerle Şener’i darp etti. Olayı gören vatandaşların ihbarı üzerine gelen polis takımları hengameyi ayırmayı başarsa da boğazına cam kesimleri giren müzisyen, bütün müdahalelere Karşın kurtarılamadı. 

Onur Şener

Yaşanan fecî olayın ardından Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma evvelki gün tamamlandı. Ankara 31’nci Ağır Ceza Mahkemesine gönderilen iddianamede yer Meydan İsimli Tıp Kurumu raporuna nazaran Birlikte devinim ettikleri ve hiçbir merhamet duygusu barındırmadan bardak kırığıyla hareketi gerçekleştirdikleri belirtilen İlker Karakaş, Ali Gündüz, Semih Soyalp, Jale E. ve Beğenilen G. hakkında ‘canavarca hisle taammüden öldürmek’ suçundan ağırlaştırılmış müebbet mahpus cezası istendi. Şayet iddianame kabul edilirse 5 şüpheli Ankara 31’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde Yargıç karşısına çıkacak. 

Öldürülen müzisyen hakkında süregelen davada yeni gelişme

SANAT DÜNYASI Yasa BOĞULDU!

İki çocuk babası Şener’in katledilmesine sessiz kalmayan meslektaşları toplumsal medya hesaplarından paylaşımda bulunarak Başkaldırı etti. Soner Arıcı, Demet Sağıroğlu, Gülben Ergen, Haluk Levent, Aydilge ve Mert Fırat gibi Ünlü isimler paylaşımlarıyla yansılarını ortaya koydu.

Onur Şener öldürüldü

Twitter hesabından takipçilerine seslenen Gülben Ergen “İstedikleri müzik söylenmedi diye gencecik bir müzisyen arkadaşımız öldürüldü. İki çocuk babası Haysiyet Şener’in acısını yüreğimin en derinlerinde hissediyor ve lanetliyorum ona kıyan zihniyeti!” paylaşımıyla acısını Anlatım etti. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Askıda kedi uygulaması hayata geçti!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir