Haluk Levent’in Ecrin Meydan paylaşımı herkesi ağlattı!

Sağlık Kas 15, 2022 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde İstiklal Caddesi’nde gerçekleşen hain terör akınında vatandaşlardan Yusuf Saha ve Ufak kızı Ecrin hayatını kaybetti. Sanatçı Haluk Levent de toplumsal medya hesabından minik kız ile ilgili yaptığı paylaşımla yürekleri dağladı. meşhur müzikçi baba-kız hakkındaki bir gerçeği açıkladı.

Taksim İstiklal Caddesi’nde akşam üzeri terör örgütü tarafından bir bombalı hamle meydana geldi. Hücumda 6 şahıs hayatını kaybederken, 81 şahıs de yaralandı. Vefat edenlerin ortasında bulunan bir baba-kızın öyküsü ise Yürek burktu. meşhur sanatçı Haluk Levent, hususa dair toplumsal medya hesabından İzah yaptı.

Haluk Levent

ÇOCUK MESKENLERİ UYUM MERKEZİ’NDE VAZİFE YAPIYORDU

Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, toplumsal medya hesabından İzah yaptı. Bakan Yanık, şu tabirleri kullandı:

Yusuf Saha ve kızı Ecrin Meydan

“Yüreğimiz İstanbul’daki hain ataktan gelen Sıkıntı haberle yandı. Çalışma arkadaşımız Yusuf Saha ve kızı Ecrin’i kaybettik. Ailesinin, yakınlarının ve çalışma arkadaşlarımızın başı sağ olsun. Bir baba ve kızının hayatını kaybetmesine neden olan bu kalleş saldırıyı lanetliyorum.” 

Yusuf Meydan’ın Adana’da Çocuk Meskenleri Uyum Merkezi Müdürlüğü’nde çalıştığı ve müsaadeli olarak İstanbul’a gittiği öğrenildi.

ecrin meydan

“İSTANBUL’A KIZ İSTEMEYE GELDİLER”

Olayda hayatını kaybeden Ecrin’in küçüklük fotoğrafı toplumsal medyada yayıldı. Minik Evrin’in fotoğrafını profil resmi yapan müzikçi Levent, baba-kız hakkındaki Istırap gerçeği açıkladı.

Sanatçı, “Profil fotomdaki Ecrin’in 3 yaşındaki hali.Ecrin’in şimdiki hali sağda gördüğünüz foto. 9 yaşındaydı. (Hepimiz küçüklük fotosunu kullandık) Adana’dan ailece İstanbul’a amcasına kız istemeye geldiler. Dün Adana’ya döneceklerdi. Baba Ecrin’e İstiklal caddesini göstermek istedi” tabirlerini kullandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir