Oğlunu kaybeden Ebru Şallı’nın yüz felci geçirdiği ortaya çıktı!

Sağlık Nis 23, 2023 Yorum Yok

Evlat acısıyla sarsılan Ünlü sunucu ve model Ebru Şallı’nın nihayet itirafıyla herkesi şaşırttı. Şallı, katıldığı programda oğlunun hastalığı periyodunda Çehre felci geçirdiğini açıkladı.

NTV’de hafta içi her gün ekrana gelen Değişik Sohbetler programına konuk olan Ünlü sunucu Ebru Şallı oğlu Pars’ın vefatıyla ilgili herkesi üzen açıklamalarda bulundu. 9 yaşında kaybettiği oğlu Pars’ın hastalık sürecinde yaşadıklarını birinci Sefer anlattı.

Ünlü İsim “Pars’ın hastalık süreci başladığında Aka oğlumu yurtdışındaki okuluna 1 Yıl erken yolladık. çok duyulmasının çocuğa bir faydası olmayacağını düşündüm. Çocuğumu korumak istedim, Biricik hedefim buydu. Güzelleştiğinde ona anı bırakmak istemedim, arkadaşları ona bir şey sormasın istedim. Gazeteciler yaşadığımız hastalığı öğrendi ancak Fazla rica ettim, Fazla çaba verdim. Sağ olsunlar onlar da beni kırmadılar.” açıklamasında bulundu.

“YÜZ FELCİ GEÇİRDİM”

Şallı kelamlarına şu biçimde devam etti.

“Ailem, diğer çocuğum, Pars için gerçek olanı yapmaya çalıştım. Hastanede yatarken çalışmaya devam ettim. kolay bir süreç değildi; Çehre felci geçirdim ıstıraptan, herkes bilmiyor bunu lakin o devirde Natürel ki bir sürü şey geçirdim” 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Anneannesini kaybeden Kadir Ezildi’den his dolu paylaşım! Gözyaşları sel oldu

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir