Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Nuri Alço Aile dizisinin yıldızı Serenay Sarıkay’nın bölüm başı aldığı ücreti örnek gösterdi!

Nuri Alço Aile dizisinin yıldızı Serenay Sarıkay’nın bölüm başı aldığı ücreti örnek gösterdi!

admin admin - - 2 dk okuma süresi
12 0

Yeşilcam’ın ehil oyuncusu Nuri Alço, başrol oyuncularının aldığı fiyatları eleştirdi. Aile dizisi ile yıldızı parlayan Serenay Sarıkaya üzerinden atıfta bulunan Nuri Alço, Serenay Sarıkaya’nın kısım başı aldığı fiyatı öne sürdü.

Önceki gün dışarıda objektiflere yakalanan Yeşilçam’ın efsane oyuncularında Nuri Alço, ayak üstü muhabirlerin sorularını yanıtladı. nihayet periyotta izlediği ve beğendiği diziler Mevcut mı sorusuna yanıt veren Alço, Son periyotta çıkan dizileri yakından takip ettiğini söyledi. Favori dizisinin “Yargı” olduğunu belirten Alço, başrol oyuncularının aldığı fiyatlara de Aile dizisinin yıldızı Serenay Sarıkay’a üzerinden gönderme yaptı.

Nuri Alço

BİZ parasız OYNAMIŞIZ

Başrol oyuncuların aldığı fiyatları abartılı bulan Alço, Serenay Sarıkaya’nın kısım başı 850 bin lira aldığını Örnek gösterdi. Alço, “Birinci o denli alıyor lakin karşısındaki ikinci, üçüncü oyuncular o paraları göremiyor. Biz bedavaya oynamışız” dedi. Kıvanç Tatlıtuğ’un oyunculuğunu beğendiğini Anlatım eden Alço, “Serenay ile hoş bir Ahenk içerisinde oldular” biçiminde konuştu.

Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Ekranlara Geri dönen Kerem Bursin set paylaşımı yaptı! Çektiği görüntü ile…

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir