Emine Erdoğan ‘Sevgi Evleri’ çocuklarıyla iftar sofrasında buluştu

Sağlık Nis 23, 2023 Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, iftar programına çocukları da ekledi. Twitter hesabından mevzuya ait paylaşım yapan Erdoğan, Esirgeyici Ailelere teşekkür iletisi yayımladı.

Ramazan ayının bitmesine günler kala Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Sevgi Konutları’ndan kalan çocuklarla birebir sofrada buluştu. Erdoğan, toplumsal medya hesabından o anlara dair paylaşım yaparken “Çocukluk, hayat defterinin, her şeyin sevgi ile yazılabileceği birinci sayfası. Keyifli, umutlu ve itimat dolu cümlelerle yazılmış bir çocukluk, her çocuğumuzun hakkı.” dedi.

“HER BİRİNİN BİLDİRİSİNE LİDER DEDELERİNE ULAŞTIRACAĞIM”

Çocuklara olan sevgisiyle bilinen Erdoğan, paylaşımında şu sözler yer verdi:

“Çocukluk, hayat defterinin, her şeyin sevgi ile yazılabileceği birinci sayfası. Memnun, umutlu ve itimat dolu cümlelerle yazılmış bir çocukluk, her çocuğumuzun hakkı.  

İftar soframız Sevgi Konutlarımızda kalan çocuklarımız için kuruldu. Bir arada Karagöz ile Hacivat gölge oyununu izledik. Yankılanan Şen gülüşleri, en Aka hazinemiz.

Bu vesileyle, yüreklerini devlet himayesindeki çocuklarımıza Ebedi sevgi ile açan Tüm Kollayıcı Ailelerimize teşekkür ediyorum. İnsanlığın emaneti olan melek çocuklarımızı kanatları altına Meydan Esirgeyici Aile sayımızın artmasını diliyorum. 

Tüm çocuklarımızı sevgi ve muhabbetle kucaklıyorum. Her birinin bildirisini reis dedelerine memnunlukla ulaştıracağım.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir