Nur Ertürk göz yaşlarına boğuldu! Yaşadığı en acı kaybı…

Sağlık Kas 15, 2022 Yorum Yok

Başarılı müzikçi Parıltı Ertürk, yaşadığı en Tasa kaybı anlattı. Anlatırken göz yaşlarını tutamayan müzikçi, sunucu Melis Yaşar’ı da göz yaşlarına boğdu.

Türk Kamu Müziğinin sevilen isimlerinden olan Nur Ertürk, 80’lilerin sonunda çıkardığı “İlvanlım” şarkısı ile meslek hayatına başladı. Müzik hayatını televizyonla birleştiren müzikçi, Kanal7 ekranlarında “Nur Ertürk’le Her Sabah” programıyla ekran karşısına geçti. Bir mühlet Evvel annesini kaybeden Ertürk, sunuculuğunu Melis Yaşar’ın üstlendiği Haberler.com’un Youtube kanalına konuk oldu. Yaşar’ın sorularını yanıtlayan Ertürk, “Hayatınızın dönüm noktası nedir?” sorusuna göz yaşları içinde karşılık verdi.

Nur ertürk göz yaşlarına boğuldu

“HAYATIMIN DÖNÜM NOKTASI ANNEMİN ÖLÜMÜYDÜ”

Hayatının dönüm noktası olarak annesinin mevtini söyleyen müzikçi, soru karşısında şu kelamlarına yer verdi: “Annemin vefatıdır. Yeri cennet olsun. Annemin uzun bir ağır bakım süreci oldu, sonrasın da İlah onu bize bağışladı. Hekimlerin ümit kestiği bir Lahza yaşadık” diyen müzikçi göz yaşları içinde cümlesine şöyle devam etti: 

“O süreçte bir hastanenin başhekimi bize Fazla Aka bir hadsizlik yapmıştı. Doktorluk mesleği Fazla kutsaldır lakin biraz empati yapmalarını istiyorum. Kimileri karşısındaki insanı hiç düşünmeden Fazla zalimce konuşuyor. Bana bir tanesi ‘yoğun bakımda tutmanıza hiç gerek yok, alın götürün. Gereksiz Nakit harcamayın, esasen 3 günlük ömrü var’ dedi. Ben de size saygısızlık yapmak istemiyorum lakin bunu bir tıp adamına yakıştıramıyorum dedim. Allah’tan Öbür kimse nefesin sayısını bilemez. Bu kelamlardan sonra annemi Öbür bir hastaneye sevk ettirdim. 40 gün ağır bakımda kaldı. Sonrasında da 7 sene daha yaşadı.”

Nur Ertürk

“ÖNCEDEN İNSANLARA KARŞI DAHA ÖZVERİLİYDİM”

“O başhekimle yaşadığım olay beni yıkmıştı ancak kendime de getirmişti. Evvelce insanlara dava özverili yaklaşırdım. Bu olaydan sonra daha temkinli olmaya başladım. Annemin vefatından sonra da ağlarsa anam ağlar gerisi palavra ağların ne kadar gerçek olduğunu anlamış oldum” kelamlarıyla sunucu Melis Yaşar’ı da ağlattı.

nur ertürk ve melis yaşar göz yaşlarını tutamadı

“ANNE HERŞEYİN ÖNÜNDE SET OLUYORMUŞ”

Annesini kaybettikten sonra hayatında değişenlere de değinen Ertürk, Annesinin ehemmiyetini şu sözlerle vurguladı: “Ne kadar kalabalık bir aile olursanız olun, o Ebeveyn gidince bir şey kalmıyor. Ebeveyn her şeyin önünde set oluyormuş. Annemi Fazla özlüyorum, düşlerime giriyor. Onunla daima konuşuyorum. Annem de benimle konuşuyor. Ahiretimizde, cennette kavuşacağız. anne üzere anaydı. Bugün neye sahipsem ona borçluyum. İlah analarımızın babalarımızın değerini bilmeyi nasip etsin”

Nur ertürk

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Öz amcasından Berdan Mardini’ye Aka suçlama! “Beni öldürmek istiyor”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir