Ivanka Trump olaylı aile fotoğrafı! O ismi keserek paylaştı

Sağlık Kas 15, 2022 Yorum Yok

Donald Trump’ın kızı Ivanka Trump, geçtiğimiz günlerde dünayevine giren üvey kız kardeşinin düğününden fotoğraflar paylaştı. Trump’un aile fotoğrafını keserek paylaşması dikkatleri üzerine çekti.

Ivanka Trump, toplumsal medya hesabında üvey kız kardeşinin düğününden karelere yer verdi. Aile fotoğrafının da yer aldığı paylaşımda bir kare toplumsal medya kullanıcılarının radarına takıldı. Trump, kardeşinin kız arkadaşı Kimberly Guilfoyle’u kare dışına aldı.

Ivanka Trumpın üvey kız kardeşi evlendi

UYUMSUZ GİYDİĞİ İÇİN KARE DIŞI EDİLDİ

Guilfoyle, Tiffany Trump’ın cumartesi günü gerçekleşen düğününe arkadaşı Donald Trump Jr ile katılmıştı. bütün aile üyeleri birbiriyle uyumlu renklerde kıyafet tercih ederken Guilfoyle’un Siyah giymesi onu fotoğrafın dışında bıraktı. Bu sebeple Ivanka Trump toplumsal medyada aile fotoğrafını paylaşırken Guilfoyle’u ortadan kaldırdı.

Görgü kuralları uzmanı Elaine Swann, Brides mecmuasına verdiği bir röportajda, “Birçok durumda, Özellikle burada Amerika Birleşik Devletleri’nde, bir düğünde Siyah giymek bir moda gaf olarak görülür, zira olağan olarak Siyah renk yasla ilişkilendirilir” dedi.

Ivanka Trump kardeşinin kız arkadaşı fotoğraftan kesti

Ancak, rengin Çağdaş gelinler ortasında kabul gördüğünü de kelamlarına ekleyerek, “Bir bayanın düğünde Siyah bir Entari giymesi katiyetle kabul edilebilir. Hep Fazla dekolteli, Fazla kısa yahut Fazla dar bir şey giymekten kaçının” tabirlerini kullandı.

Öte yandan Swann, eğer bir gelin kıyafetlerin uyumlu olmasını istiyorsa buna katiyen uyulması gerektiğini söyledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

CZN Burak Devlet lideri üzere ağırlandı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir