Neslihan Atagül’den şaşırtan itiraf: Bağcılar çocuğuyum!

Sağlık Nis 04, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz gün Ünlü bir mecmuanın çekimleri için kamera karşısına geçen oyuncu Neslihan Atagül, Özel hayatıyla ilgili İçten açıklamalarda bulundu.

“Kara Sevda”, “Sefirin Kızı” ve “Fatih Harbiye” gibi birbirinden Ünlü üretimlerle isminden Laf ettiren Ünlü oyuncu Neslihan Atagül, şimdilerde “Gecenin Ucunda” dizisiyle gündeme geliyor. Uğraş hayatında emin adımlarla ilerleyen Ünlü oyuncu, evvelki gün Marie Claire mecmuası için Heybeliada’da objektif karşısına geçti. 

Neslihan Atagül

“BEN YAPABİLDİYSEM HERKES YAPABİLİR”

Merak edilen soruları yanıtlayan Atagül, “Bu kadar popülerliğe Karşın Fazla ulaşılabilir bir tutumun var. Kendini olduğun üzere ortaya koyabiliyorsun; yani pek politik değilsin. O denli değil mi?” sorusu karşısında Özel hayatıyla ilgili bir bilinmeyeni birinci Sefer paylaştı. Ömrünün Aka bir çoğunluğunun Bağcılar’da geçtiğini lisana getiren Atagül, şöyle konuştu:

“Politik olmaktan hoşlanmıyorum. Şöyle bir şey var; ben Bağcılar’da büyüdüm. Benim o 13 yaşındaki halim üzere bir sürü genç var. Kimse onlara inanmıyor; onlar kendilerinde inanılacak bir şeye, bir kola tutunmaya çalışıyorlar. Ben de böyleydim. Bunu ben yapabildiysem herkes yapabilir. Bu manada ortamızda bir ayrım yok. Bir amaç belirleyip o gaye uğruna çabalamak gerekiyor. Söylenen her şeyi duyup, sağduyuyla bir filtreden geçirip kendine gereç yapmak gerekiyor bence. Bugün dönüp ardıma baktığımda; yaptığım şey o kadar da kolay değildi. O yüzden her Vakit kalbimden bana fısıldayan o Cılız sesi dinledim. Yeterli ki dinlemişim. Artık de o sesi dinleyin demekten vazgeçmek istemiyorum.”

Neslihan Atagülden İçten itiraf

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Yemekteyiz’in birincisi Rahşan Suluhan oğlunun dehşetli vefatıyla Çığlık etti!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir