Hugh Jackman en büyük korkusu ile yeniden yüzleşti! Sevenlerini üzdü…

Sağlık Nis 04, 2023 Yorum Yok

Hugh Jackman, burnunda bantla görüldüğü toplumsal medya görüntüsünde “Bunu benden duyun istedim” diye başladığı bir İzah yaptı.

Global çapta en sevilen aktörlerden biri olan Hugh Jackman, en Aka dehşetiyle tekrar yüzleşti. Uzun yıllar boyunca karşımıza Wolverine olarak çıkan ve hepimizi kendine hayran eden 54 yaşındaki Ünlü oyuncu, geçtmişte yaşadığı sorunların yine nüksetmesi ile soluğu tabipte aldı. 

Ünlü oyuncu, “Beni sokakta bu türlü görebilirdiniz ya da birisi bu halde fotoğrafımı çekip paylaşabilirdi. Bense bunlar olmadan haberi benden duymanızı istedim” sözleriyle sıhhat durumunu hayranlarına kendisinin açıklamak istediğini belirtti.

Burnundan iki Sefer kesim alınıp biyopsi yapıldğını söyleyen Jackman, tabibinin bunun “bazal hücreli karsinom” olmasından şüphelendiğini açıkladı.

Bazal hücreli karsinom, Cilt kanserinin en yaygın biçimde rastlanan çeşidi olarak biliniyor. BHK olarak kısaltılan hastalık deride bulunan eski hücrelerin ölmesiyle onların yerine yenilerini üreten, bazal hücre olarak isimlendirilen hücre tipinde başlayan kanser tipi. BHK farklı hallerde olabilmekle Birlikte sıklıkla ciltte hafif şeffaf bir yumru olarak belirebiliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir