Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Nejat İşler’den deprem hakkında açıklama! Depresyona girdiğini söyledi

Nejat İşler’den deprem hakkında açıklama! Depresyona girdiğini söyledi

admin admin - - 2 dk okuma süresi
37 0

Birçok sıra ve sinemalarla kamera karşısına geçen Nejat İşler, evvelki akşam arkadaşlarıyla Birlikte bir yerde kadrajlara yakalandı. Oyuncu zelzeleyle ilgili açıklamalarda bulundu. Depresyona girdiğini belirten İşler, gazetecilerle sohbet etti.

‘Deli Yürek’, ‘Gülbeyaz’, ‘Aliye’, ‘Barda’, ‘Kış Uykusu’ ‘Kaybedenler Kulübü’ üzere birçok dijital ve televizyon ekranlarına sıra ve sinema çeken Nejat İşler,  “İyi Adamın 10 Günü” ve “Aile” dizisi ile de gündeme gelmektedir. Evvelki akşam arkadaşlarıyla birlikte bir yerde gözüken oyuncu, gazetecilerle sohbet etti. Türkiye’nin yaşadığı maddi ve manevi birçok hasar bıraktığı zelzele sonrasında depresyona girdiğini belirtti. 

Nejat İşler

KONUŞMAK VE FOTOĞRAF ÇEKİLMEK İSTEMEDİ

Uzun vakittir İstanbul’da yaşamayan Nejat İşler, sıra ve sinema çekimleri için İstanbul’a uğruyordu. Cihangir’de bir yerde arkadaşlarıyla Bir arada kameralara yansıyan Nejat İşler, fotoğraf çekilmek ve konuşmak istemediğini daha sonra kararından vazgeçtiği söylendi.

Nejat İşler

“DEPREMDEN ÖTÜRÜ MORALİM çok BOZUK”

Daha sonra kararını değiştirerek gazetecilerle konuşan İşler,  “Arkadaşlar zelzeleden Dolayı moralim Fazla bozuk. Bu zelzele beni depresyona soktu. Madem bu kadar beklediniz fotoğraf da çekebilirsiniz. Daha sonra beklemez giderseniz sevinirim.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

CZN Burak zelzele bölgesindeki çocuklar için hamburger yapmaya başladı!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir