Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Muhlis Asan’dan acı haber geldi! Ünlü oyuncu hayatını kaybetti

Muhlis Asan’dan acı haber geldi! Ünlü oyuncu hayatını kaybetti

admin admin - - 2 dk okuma süresi
24 0

Usta oyuncu Muhlis Asan, “Unutma Bizi” isimli tiyatro oyununun galasında kalp krizi geçirmiş apar topar hastaneye kaldırılmıştı. 40 gündür ağır bakımda olan Asan’dan ailesini ve sevenlerini üzen haber geldi.

Mahallenin Muhtarları, Bücür Cadı, Çarli, Yedi Numara, Yılan Kıssası, En nihayet Babalar Duyar, Akasya Durağı ve Üvey Baba üzere bir Fazla projede yer Meydan ehil oyuncu Muhlis Asan’dan Kötü haber geldi. Gala gecesinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Asan, 40 günlük ağır bakım sürecinde yaşama tutunamadı. meşhur oyuncu 65 yaşında hayata gözlerini yumdu.

NE OLMUŞTU?

Ünlü oyuncu katıldığı gala gecesinde rahatsızlanmış o anlarda kalp krizi geçirdiğini anlamamıştı. Bir mühlet sonra kendini güzel hissetmeyen Asan arkadaşlarına, “Kendimi yeterli hissetmiyorum, oyuna kalamayacağım” diyerek salondan ayrıldı. Konuta geldiğinde durumu ağırlaşan Ünlü oyuncu apar topar hastaneye kaldırılmış ve ağır bakıma alınmıştı.

KALBİ 7 DAKİKA DURDU!

 Ablası tarafından hastaneye kaldırılan Asan’ın yapılan denetimler sonucu kalp krizi geçirdiği öğrenildi. Kalbi 7 dakika duran Muhlis Asan, ağır bakıma alındıktan sonra Önlem gayeli olarak uyutuldu. Asan’ın durumunun kritik olduğu öğrenildi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir