Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Depremzedelere moral gecesinde başına gelmeyen kalmadı! Mustafa Keser havuza düştü

Depremzedelere moral gecesinde başına gelmeyen kalmadı! Mustafa Keser havuza düştü

admin admin - - 2 dk okuma süresi
29 0

Aydın’da depremzedelere moral gecesinde sahneye hakikat yürürken ayağı yere takılan türkücü Mustafa Keser, istikrarını kaybedip havuza düştü. Keser, üzerine değiştirdikten sonra sahneye çıktı.

Türkiye’yi sarsan Kahramanmaraş sarsıntılarının akabinde Aydın’ın Kuşadası’na getirilen zelzele mağdurları için Bayanlar Denizi’ndeki otelde, dün, Kuşadası Gönüllüsü Genç Esnaf ve İş İnsanları Derneği (KUGEİD) tarafından türkücü Mustafa Keser’in de iştirakiyle moral gecesi düzenlendi. Gecede bir müddet afetzede çocuklarla ilgilendikten sonra sahneye gerçek yürüyen Keser, ayağının yere takılması sonucu istikrarını kaybedip, sırt üstü otelin havuza düştü. Bu sırada bir genç, Mustafa Keser’i kurtarmak maksadıyla suya atladı. Geceye katılanların havuzdan çıkardığı Keser, kulise gidip üzerini değiştirdikten sonra tekrar sahneye geldi.

“BÖYLE KARŞISINIZA ÇIKMAK İSTEMEZDİM”

Deprem mağdurlarına moral veren türkücü Mustafa Keser, “Allah yardımcınız olsun. Ben Elazığlıyım, ‘Bizim oralarda varını veren utanmaz’ derler. Varını verene ne keyifli. Tüm ülkemizin olduğu üzere ben de sizin yanınızda olmak için buradayım. Gönül isterdi ki musikimizle sizin karşınıza çıkayım. İnşallah yaralarımızı sardıktan sonra tekrar Birlikte oluruz” dedi.

Keser ayrıyeten, “Allah kimseye yaşatmasın. Acınızı biliyoruz biz de vaktinde Elazığ’da sarsıntılar yaşadık. Bu sarsıntılardan ders almak ve işimizi daha düzgün yapmak gerekir. Bundan da ders almazsak yuh olsun bize” diyerek, depremzedelerle gece boyunca sohbet etti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir