Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. MS hastası Serdar Ortaç tekerlekli sandalyeyle götürüldü! Pantolonun önü sırılsıklam halde…

MS hastası Serdar Ortaç tekerlekli sandalyeyle götürüldü! Pantolonun önü sırılsıklam halde…

admin admin - - 2 dk okuma süresi
44 0

Uzun yıllardır MS hastalığı ile çaba içinde olan Serdar Ortaç , nihayet periyotta yaptığı açıklamalarla gündemden düşmüyordu. Ankara’da aldığı konsere “Ben MS hastası adamım” diyen Ortaç, sahnede ayakta durmakta zorlanan Ünlü müzikçi tekerlekli sandalyeye oturtuldu.

Türk pop müziğinin standartlarını belirleyen Laf müellifi ve müzikçi Serdar Ortaç, konserlerde sergilediği tutumları ve söyledikleri ile magazin gündeminde en Fazla konuşulan sanatkarlar ortasına giriyor. Geçtiğimiz günlerde konutunun önündeki sinema seti çalışmasından rahatsız olan ve sinema grubuna ağır kelamlar söyleyen Ortaç, Ankara’da aldığı bir konserde Vaziyet ve kelamları ile dikkatleri üzerine çekti.

serdar ortaç

DANSÇILARIN YARDIMIYLA AYAKTA DURDU!

Pop müziğinin başarılı ismi Ortaç, aldığı konserde kadın-erkek bağlantıları hakkında espiriler yaptı. Sahnede birinci kendi başına ayakta durmayı başaran Ortaç, bir mühlet sonra dansçıların yardımıyla ayakta kalmayı başardı. Konseri güç durumlarda tamamlamayı başaran müzisyen, kulise geçmek için tekerlekli İskemle yardımı aldı. Bu hallerini gören seyirciler ise durumuna üzüldü. 

serdar ortaçın güç anları

PANTOLONUN ÖNÜ SIRILSIKLAM!

Aldığı konserde güç anlar yaşayan Ortaç ilaçlarla ayakta kalmayı başardı. Sahne çıkışından sonra kameralara yakalanan Serdar Ortaç’ın pantolonun önünün Yaş olması dikkatlerden kaçmadı.

Serdar ortaçın güç anları

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Azra Akın’dan eğlendiren Özbek dansı!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir