Berdan Mardini öz amcası tarafından suçlanmıştı… Şarkıcı o iddialara ateş püskürdü!

Sağlık Kas 14, 2022 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde Ünlü müzikçi Berdan Mardini öz amcası Şahin Karademir tarafından skandal bir tez ile suçlanmıştı. Karademir yeğeni için “Beni öldürmek istiyor” diyerek herkesi şoke etmişti. Berdan Mardini tarafından dolandırıldığını ve 15 şahıs tarafından dövdürüldüğünü argüman eden Kandemir’in savları gündeme bomba üzere düşmüştü. Amcasıyla ortası açılan Berdan Mardini’den İzah geldi: İğrenç bir iftira!

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Ünlü müzikçi Berdan Mardini’ye öz amcası Şahin Karademir tarafından skandal bir suçlama gelmişti. Mardini’nin amcasının argümanına nazaran, Berdan Mardini kendisini dolandırdıktan sonra azmettirici 15 şahıs tarafından evinin önünde darp ettirdi. Aralarının ticaret yüzünden açıldığı bilinen amca yeğenin ortasına Nakit girdiği söylenmişti. Amca Karademir, şikayetçi olduğunu söylerken Mardini’den de savlarla ilgili birinci Defa İzah geldi.

Berdan Mardini

“İĞRENÇ BİR İFTİRA”

Amca Karademir tarafından “Aramızdaki husumetten dolayı beni ve eşimi konutumuzun önünde sopalarla dövdürdü” iddiası ile suçlanan Berdan Mardini argümanlar hakkında birinci Defa konuştu. Kendisine atılan suçlamalara adeta ateş püsküren Mardini, “Bizde amca demek baba yarısı demektir ancak kan bağı olmasıyla aile olunmuyor ne yazık ki! Aile, sadakat ile olunur. Bir insanın ismini lekelemek bu kadar kolay olmamalı. Kimsenin ekmeğinde gözümün olmadığını Tümce alem bilir. Mardin’e gitseniz yalnızca köyüm değil, Tüm Mardin halkı ‘Bu adam memleketinin kalkınması için Aka emek veriyor, Tüm birikimini ortaya koyuyor’ der. Öte yandan kendisini dövdürdüğüm argümanları, iğrenç bir iftiradan öte değil.” sözleriyle kendisi hakkında ortaya atılan suçlamaları net bir biçimde yalanladı.

Berdan Mardini

“HERKES GERÇEKLERİ ER YA DA GEÇ ÖĞRENECEK”

Kendisine atılan suçlamaların cezasız kalmayacağını da belirten Ünlü müzikçi “Bu iftiraların cezasız kalmayacağından gram kuşkum yok fakat Allah’ın huzuruna çıktıklarında ne diyecekler merak ediyorum. Gerçeklerin er ya da geç gün yüzüne çıkma üzere bir huyu vardır. Bunu bütün Türkiye er ya da geç görecek.” diye de ekledi.

Berdan Mardini

NE OLMUŞTU?

TİCARET ORTALARINI BOZDU

Amca Şahin Karademir, memleketleri olan Mardin’de istihdam oluşturmak ismine 2016’da kayalık araziyi düzenlediklerini ve gül grup sürece tesisi ile Yurt dışına İhracat yapma planlarının olduğunu söylemişti. Berdan Mardini ile paydaşlık yapan Kandemir bu işe girmek için kredi çektiklerini Ancak Mardini’nin bankalarda yüklü ölçüde borcu bulunduğunu bilmediğini belirtmişti. Şahin olayı öğrendikten sonra yeğenini  -dolandırıcılıkla suçladığı ve şikayette bulunduğu için darp edildiği argümanını ortaya atmıştı.

Şahin Karademir

SALDIRIYA UĞRADIK İDDİASI

Şahin Karademir, “Önceki gün Avcılar’daki konutumuzdan 11 yaşındaki oğlumu, kardeşim ve eşim ile okula götürürken, sabahtan bu yana beklediklerini anladığımız en az 15 kişinin sopalı, döner bıçaklı saldırısına uğradık. hamle sırasında ‘Berdan Mardini’nin kredi çekmesine müsaade vermeyeceksin ha?’ dediklerini duyduk” açıklamasını yaparak kardeşi ve eşiyle Bir arada Avcılar’daki konutlarının önünde araçlarına binecekleri sırada akına uğradıklarını argüman etmişti.

Şahin Karademir

Yaşanan bu ataktan sonra eşi Elvan Karademir ve oğlunun uyuyamadığını söylemişti. Başına vuruş alarak yaralanan Erol Kandemir’den ise bu akının Kıymetli olmadığı, işin gerisinde kimin yer aldığı bildikleri tezi gelmişti.

Erol Karademir

“6 MİLYONLUK HACİZ YOLLADI”

Şahin Karademir “Benim kapıma ondan Dolayı 6,5 milyon lira haciz geldi.” sözlerini kullanarak 2,5 milyon lira bedelindeki gayrimenkullerinin Berdan Mardini’nin elinde olduğunu söylemişti.

Şahin Karademir

“BENİ ÖLDÜRMEK İSTİYOR”

Kanal D’nin haberine nazaran Berdan Mardini için “5 yılda bitirdiğim projeyi ona verdim, tekrar kurdum lakin peşimi bırakmıyor. Beni öldürmek istiyor.” diyen Kandemir’in, “Berdan Mardini Karademir’e, nitelikli dolandırıcılıktan dava açtım, beni tehdit ediyor ve ‘seni öldüreceğim.’ diyor.” tezi gündeme bomba üzere düşmüştü.

4 KİŞİ GÖZ ALTINDA

Olayın akabinde Şahin Kandemir’in şikayeti üzerine 4 kişi Avcılar güvenlik Müdürlüğü tarafından göz altına alınırken, saldırganların araçlarında av bıçağı, balta ve döner bıçağı bulunduğu belirtilmişti. Olayla ilgili soruşturma ise devam ediyor.

Berdan MArdini

Konuyla ilgili röportajın görüntüsü:

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir