Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Milyonluk aldığı villada çatıyı bile değiştirdi! Seda Sayan’ın 4 milyon dolarlık villası…

Milyonluk aldığı villada çatıyı bile değiştirdi! Seda Sayan’ın 4 milyon dolarlık villası…

admin admin - - 2 dk okuma süresi
21 0

Kariyerinin yanı Dizi Özel hayatı ve yaptırdığı estetiklerle de gündemden düşmeyen Seda Sayan yeni villasının tadilatı sonrasında birinci Kez toplumsal medyada villasının fotoğrafını yayınladı. Konutun çatısını bile değiştiren Seda Sayan’ın Çağlar Ökten ile 10 aylık evliliklerinde kriz olduğu argümanıyla gündeme gelmişti.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Ünlü müzikçi Seda Sayan meslektaşı Çağlar Ökten’le 24 Nisan’da evlendi. 10 aydır evliliklerini sürdüren Seda Sayan ve Çağlar Ökten, geçtiğimiz günlerde boşanma tezleriyle gündeme gelmişti.

Boşanma haberlerini yalanlayan Seda Sayan ve Çağlar Ökten, yeni bir konut satın aldı. meşhur müzikçi, artık de 4 milyon dolara aldığı lüks villasıyla gündeme geldi.

Türkiye’nin emlak zengini sanatkarlarından olan Seda Sayan, Gayrettepe’den Boğaz’a taşındı. Villayı tam soyduran ve çatısı iç her yerine tadilat yaptıran Seda Sayan’ın, inşaat biter bitmez Gayrettepe’deki konutundan buraya taşındığı söyleniyor.

Ünlü sanatkarın zevkle döşenmiş meskeni kısa müddet içinde toplumsal medyada gündem olmayı başardı.

58 yaşındaki sanatkarın, savlara nazaran İstanbul’da 30 dairesi, Bodrum’da üç villası ve Londra’da bir konutu bulunuyor.

İşte Seda Sayan ve Çağlar Ökten’in aşk yuvası!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir