Annecocuklar.com | Annelik Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sağlık
  4. »
  5. Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç’un evliliğinde çatırdamalar başladı! Özdemir evi mi terk etti?

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç’un evliliğinde çatırdamalar başladı! Özdemir evi mi terk etti?

admin admin - - 3 dk okuma süresi
33 0

Magazin dünyasına bomba üzere düşen bir ayrılık gündeme geldi. Argümanlara nazaran geçen yaz Hayal üzere bir düğünle dünya meskenine giren Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç çiftinin evliliklerinde çatırdamalar başladı. Çiftin yaşadığı nihayet tartışmadan sonra söylenenlere nazaran Ünlü oyuncu Demet Özdemir meskeni terk etti. İşte ayrıntılar…

Geçtiğimiz yaz nikah masasına oturarak Mesut beraberliklerini evlilikle taçlandıran Ünlü oyuncu Demet Özdemir ile Ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç‘un evliliklerinde kriz yaşandığı argümanı magazin dünyasına bomba üzere düştü. Beğenilen çiftler ortasında gösterilen çiftin evliliklerinin üzerinde kara bulutların dolaştığı söyleniyor. Ve hatta ikili ortasında yaşanan nihayet münakaşa sonrasın Demet Özdemir’in konutu terk ettiği tarafında argümanlar da bulunuyor. Peki Demet Özdemir – Oğuzhan Koç çifti ortasında neler yaşandı? Demet Özdemir konutu terk etti mi? İşte yaşananlar…

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç

DEMET ÖZDEMİR KONUTU Mİ TERK ETTİ?

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ‘ın haberine nazaran; 26 Şubat‘ta yeni yaşına giren Ünlü oyuncu Demet Özdemir, doğum gününde İhtiyaç Haritası ismine bir kampanya başlatmış ve bu kampanya için hayli yüklü ölçüde bir bağış toplamıştı. Yaşanan zelzele felaketi sebebiyle de doğum günü partisi düzenlemek istemeyen Ünlü oyuncuya yakın arkadaşları tarafından Ufak Tebrik organize edildi. Arkadaşlarının konutunda gerçekleştirilen bu Ufak kutlamada tezlere nazaran eşi Oğuzhan Koç, Özdemir’i üzecek birkaç harekette bulunmuş. Bu hareketin üzerine büyüyen münakaşa sonrasında Özdemir, eşiyle kendi meskenine dönmek istememiş ve yakın arkadaşı Saadet Özsırkıntı‘nın meskenine gitmişti. Yaşanan bu olaylar Demet Özdemir’in konutu terk ettiği savlarını doğurdu.

Demet Özdemir konutu terk etti

ELLERİNDE ÇİÇEKLE SETE GİTTİ

Yaşanan tartışmadan sonra ayrılık hasretine dayanamayan Oğuzhan Koç, ellerinde çiçek ile eşi Demet Özdemir’in setine giderek özür dilemiş, eşinin bu davranışı karşısında duygulanan Özdemir ise konutuna Geri dönme kararı almıştı.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç

Fakat çift yaşadıkları birkaç günlük Sevinç sonrasında sebebi şimdi bilinmeyen bir nedenden Dolayı tekrardan tartıştı ve Özdemir meskeni tekrar terk etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Arzu Yanardağ’a sinema setinde evlilik teklifi! O anları paylaştı

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir