Megyn Kelly Meghan Markle’a Öfke kustu: Kocam kocam… Anladık adamı paketledin!

Sağlık Kas 03, 2022 Yorum Yok


Son periyotlarda yaptığı podcast yayınıyla gündemden düşmeyen İngiliz Kraliyet Ailesi’nin asi gelini Meghan Markle’ın sık sık ‘Kocam, Kocam” demesinden rahatsız olan Amerikalı sunucu Megyn Kelly, Markle’ı yerden yere vurdu.

İngiliz Kraliyet Ailesi’nin olaylı çifti Prens Harry ve Meghan Markle, 2018 yılında evlendikten kısa bir müddet sonra kraliyetten ayrılmış ve ABD’ye taşınmışlardı. İngiltere’de yaşadıkları 2 yıllık evlilik mühleti boyunca Daimi olarak haksızlığa maruz kaldıklarını Anlatım eden çift sık sık gündeme geliyor. Özellikle Meghan Markle‘ın Spotify‘da yayınladığı podcastteki itirafları dünya basını tarafından yakından takip ediliyor. 

Prens Harry ve Meghan Markle

Neredeyse her konuşmasında Prens Harry’le evli olduğuna vurgu yapan Markle’ın bu davranışından rahatsız olan Amerikalı sunucu Megyn Kelly, Markle’a Öfke kustu. Markle’ın podcast yayınlarında durmadan Harry’den Laf edip “kocam, kocam” dediğini ileri süren Kelly, bu durumdan rahatsızlığını “Tamam, anladık. Adamı ‘paketledin’. Tebrikler! Bizim bunu bilmemizi istiyorsun” kelamlarıyla lisana getirdi. 

Meghan Markle poscastinden Dolayı eleştirildi

Yalnızca bununla da kalmayan Kelly, Markle’ı yalancılıkla suçladı. Markle’ın daha Evvel “Harry ile evlenmeden Evvel İngiliz kraliyet ailesi hakkında hiçbir şey bilmediğine ve internette araştırma yapmadığına dair” argümanlarının palavra olduğunu söyleyen Kelly, bu türlü bir şeyin Muhtemel olmadığını söyledi. 

Meghan Markle hakkında şoke eden iddialar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Derya Tuna’nın en Istırap günü! İbrahim Tatlıses’le sarılıp hüngür hüngür ağladılar

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir