MasterChef’te şok ayrılık! All Star öncesi Mehmet Şef programa veda etti Somer Sivrioğlu ise…

Sağlık Oca 24, 2023 Yorum Yok

TV8 ekranlarında yayınlanan Yemek yarışı MaterChef izleyicilerini üzecek haberi verdi. Tezlere nazaran All Star kısmının önümüzdeki döneminde Mehmet Yalçınkaya’nın veda ettiği ileri sürüldü. vakit geçmeden MasterChef Türkiye’den izleyicileri üzecek bir haber daha geldi. Mehmet Yalçınkaya’nın akabinde ayrılık kararı Meydan bir öbür İsim ise Somer Sivrioğlu oldu.

Türkiye’nin en Fazla izlenen müsabakalarından biri olan MasterChef, 2022 dönemi yeni sona ermişti. Yarışın final birincisi Metin Yavuz olurken izleyiciler de programın bitmesine bir oldukça üzgündü. Yeni dönem formatı hakkında bilgiler yavaş yavaş gelmeye başlarken şok tez ortaya atıldı. MasterChef Türkiye’nin heyeti Mehmet Yalçınkaya‘nın programdan ayrılık kararı aldığı ileri sürülmüştü. Jüri üyelerin sunumuyla Birlikte dikkatleri üzerine çeken Yemek müsabakası programında bir ayrılık daha gerçekleşti.

Mehmet Yalçınkaya

SOMER SİVRİOĞLU’DA YARIŞA VEDA ETTİ

Oda Tv’de yer Meydan habere nazaran Karşılaşma programına veda eden isimlerden biride Somer Sivrioğlu olduğu ileri sürüldü. Restoranlarıyla ilgilenmek için Avusturalya’ya döneceği söylenen şef, yarışın yeni döneminde yer almayacağı bildirildi. Yerine kimin geleceği ise şimdiden izleyiciler ortasında merak konusu olmaya başladı.

Somer Sivrioğlu

YENİ DÖNEMDE MEHMET başkan YOK

MasterChef All Star öncesi ileri sürülen argümana nazaran, Mehmet Yalçınkaya’nın yaşadığı kimi uyuşmazlıklar nedeniyle yeni dönemde yer almayacağı aktarıldı. Haberde yer Meydan bilgiye nazaran şef Mehmet Yalçınkaya, ağır Cazibe nedeniyle Özel hayatına vakit ayıramadığı ve fiyat konusunda da Sıkıntı yaşadığı sebebiyle programdan çekildiği söylendi. Bu durumda yerine ise Ömür Akkor‘un geleceği söyleniyor.

Ömür Akkor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Nevşah Fidan Karamehmet’ten Enteresan iddia! “Ateistlerin göğüs kafesinde soluk yok”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir